Wpis z mikrobloga

@alojzy_bonk: W czym problem? Otyłość to choroba - a jeżeli komuś się “podoba” otyłość to ma zaburzenia. Tak mówi medycyna, tak mówią badania naukowe.
  • Odpowiedz
@dumpmuzgu: Męskie spojrzenie na “duże piersi i duże biodra” często wynika z instynktownego myślenia. Mężczyzna podświadomie myśli, że taka kobieta jest lepszą kandydatką do bycia matką, a dokładniej rzecz biorąc do zdrowszego porodu. Ale to nie przekłada się na otyłość. Można mieć duże piersi i biodra nie będąc otyłym. Jeżeli komuś podobają się otyłe kobiety to wynika to z jego problemów psychicznych. Leczenie i terapia jest kluczem.
  • Odpowiedz
  • 0
@rosoz: Czekaj, bo mnie teraz rozbawiles. Sa terapie, na ktorych sie leczy ludzi z lubienia puszystych kobiet? Nie mowie tutaj o jakis tucznikach. Co do pani na zdjeciu, to bym jej pewnie zaproponowal odstawienie slodyczy na jakis czas, bo juz dochodzimy do pewnej granicy atrakcyjnosci i moga sie zaczac rzeczywiscie problemy ze zdrowiem.
  • Odpowiedz
@akaisterne: Nie. Jeżeli podobają Ci się otyłe kobiety to masz problemy, które mogą być znacznie głębsze i dotyczyć na przykład poczucia własnej wartości, złych wzorców w dzieciństwie itp. Objawem tego może być popęd seksualny do otyłych kobiet.
  • Odpowiedz
  • 0
@rosoz: Wez mi podeslij jakies zrodla albo chociaz hasla, po ktorych moglbym szukac, bo to jest dosc ciekawe. Sugerujesz, ze te wzorce mozna zmienic? Bo mi sie zawsze takie laski podobaly.
  • Odpowiedz