Wpis z mikrobloga

Mireczki powiedzcie mi tako jedno rzecz. Czy zauroczenie się w dziewczynie której się w sumie nawet nie zna to jest coś absolutnie dziwnego? Czy dużo ludzi doświadczyło czegoś podobnego, że nie może przestać myśleć o kimś kogo nie zna? To polega chyba na wytworzeniu sobie w głowie jakiegoś idealnego obrazu tej osoby i zauroczeniu się w tym obrazie. Czy to jest tak bardzo dziwne i rzadkie, czy może jednak zdarza się częściej niż mi się wydaje?
#zwiazki #milosc #relacjemiedzyludzkie #relacje #uczucia
MLeko29 - Mireczki powiedzcie mi tako jedno rzecz. Czy zauroczenie się w dziewczynie ...

źródło: FwAKabwXoAAAX1t

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@MLeko29 nie jest to nic nadzwyczajnego. Nastolatki często #!$%@?ą się w osobach z którymi nie gadają w szkole, aktorach, piosenkarzach czy innych osobach. Jest to jakiś etap rozwoju emocjonalnego i jedyne co to z wiekiem trzeba dojrzeć do tego że nasze wyobrażenie kogoś a to jaki ktoś jest może być bardzo różne i trzeba spędzić trochę czasu by zauroczenie minęło lub było oparte na bardziej realnych przesłankach
  • Odpowiedz
@LRF1000W zauroczenie bez kontaktu z kimś potrafi być podsycane wyobraźnią przez którą można się zakochiwać jeszcze bardziej. To dość głupie ale umysł ludzki potrafi kreować różne sytuacje z osobą z którą nie mamy kontaktu a przez to że to realna osoba z naszego otoczenia to mózg głupieje i potrafi to traktować jakbyśmy serio byli w związku XD raczej ludzie szybko wychodzą z takich zauroczeń ale jak ktoś nie ma w ogóle
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola: o właśnie, dokładnie to coś występuje teraz u mnie. Dlatego zastanawiam się jak nienormalne to jest.
Bo z tą osobą udało mi się jakiś kontakt złapać, ale nie widzę szans na pogłębianie tego kontaktu, a mózg wariuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MLeko29: normalne ale jak nie ma to przyszlosci to wtedy naucz sie zarządzać emocjami. kluczem jest zrozumienie, że ani ta laska nie jest mega wyjątkowa, ani to co czujesz nie jest mega wyjątkowe. to po prostu chemia Twojego organizmu, której musisz przestać dawać paliwo. A najlepiej zrobić to blokując laskę na wszystkich socialach i próbować poznawać inne.
  • Odpowiedz