Wpis z mikrobloga

@josedra52: trochę dziwna ta pyro archon, strój jak u motocyklisty, ale fajne ogniste włosy,
na pewno Citlali wygląda fajnie, pewnie electro,
Chasca jest cryo mimo czerwonego stroju,
Tygrysica Xilonen -geo,
ciekawe czy Capitano zostanie grywalny w tej wersji?
  • Odpowiedz
  • 2
@josedra52: Wszyscy (poza Iansan) biali XD Ale będzie kwik woke-tardów na X i Reddicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak będzie wishowane na Citlali, Mualani i Sasuke.. znaczy się Kinich ()
  • Odpowiedz
@josedra52: ja chcę tylko kachinę i archona, bo archon to archon, wiadomo, ale jakoś... nie przemawia do mnie jej design xD Fajnie wygląda, ale nie jak archon i nawet w sumie nie jak postać z genshina.
  • Odpowiedz
@josedra52: Geeeez! Mavuika all primo in ( ʖ̯)
@PiersKurczaka Mam wrażenie, że ona nie jest archonem, a bardziej kimś w rodzaju jak Miko dla Ei, ale zobaczymy jeszcze :)
Zwróć uwagę, że Chasca w trailerze mówi "I wonder if she's watching?", a Mavuika sama przecież otwiera turniej, czy co to tam jest.

Kurde, dla mnie wygląda dość spójnie z resztą postaci (tym bardziej z tymi
  • Odpowiedz
@josedra52: Nie porywa mnie za bardzo obsada z Natlan. Prawdopodobnie będę wishował jedynie po Mualani i jej broń. No, chyba, że ktoś będzie miał naprawdę ciekawy kit lub charakter.

@Transformator_Troloidalny @PiersKurczaka Po cichu liczę, że Mauvika nie jest archonem. Takie miałem kiedyś przemyślenia na temat archonów, że poznaliśmy już wiele scenariuszy ich archonowania, ale jedna rzecz jeszcze nie została pokazana. I chodzi mi o pokazanie, jak ktoś staje
  • Odpowiedz
Napewno Chasca będzie wishowana, bo wygląda jak Katarina z lola. Z resztą obsady nie wiem zależy jaki gameplay będzie. I trzeba zbierać primo na capitano
  • Odpowiedz