Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Przecież tak wyglądają niemal wszystkie lewicowe idee - wszystkim innym zabronić/odebrać, tylko nie mi. Ewentualnie mojej rodzinie i przyjaciołom zabronić/odebrać trochę mniej, ale niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: osobiście uważam że większości ludzie nie zmieni to nic w życiu, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie będzie jeździł autem po centrum miasta, np. w takim krakowie, gdzie i tak nie ma gdzie zaparkować
  • Odpowiedz
@pieknylowca: przecież to jest bubel XD wystarczy na kontroli policji powiedzieć że pierwszy raz się wjechało do sct i jechać dalej. Nie ma kamer nie ma oznaczonego wjazdu po co się tym podniecać.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Dlatego też komunizm nie działą. Z założeń idealny - każdy gra do 1 bramki, wszyscy są równi itd.
A potem wchodzi ludzka mentalność i każde chce jak najwiecej tortu dla siebie najmniejszym wysilkiem :P
  • Odpowiedz
@Felixu_enjoyer


@pieknylowca: Przecież tak wyglądają niemal wszystkie lewicowe idee - wszystkim innym zabronić/odebrać, tylko nie mi. Ewentualnie mojej rodzinie i przyjaciołom zabronić/odebrać trochę mniej, ale niekoniecznie.
Tak jest, bo tak powiedziałaś. Nawet nie proszę, żebyś udowodniła, że tak postępuje każdy walczący o ekologię, bo to zwyczajnie chochoł stworzony w prawackiej głowie i dotyczy może 0,5% działaczy ekologicznych
  • Odpowiedz
@pieknylowca:

ale co on #!$%@? ze ma diezla euro5 i nie truje? przeciez wedlug ich #!$%@? ideologii kazda spalinowka truje, co dowodzi tabelka ponizej. kwestia tylko roku w ktorym sie aktualnie znajdujesz. no bo co sie takiego magicznego stanie w 2032 ze euro 6 ktore teraz nie ktuje, zacznie truc? pluca sie staja bardziej wrazliwe czy jaki #!$%@??
WykopanyDzon - @pieknylowca: 

ale co on #!$%@? ze ma diezla euro5 i nie truje? przec...

źródło: SCT+12.04.24

Pobierz
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Przecież to jest jakiś debil zwykły myślący, że każdego stać na kilka samochodów (swoją drogą zagadka, dlaczego brakuje miejsc parkingowych na polskich osiedlach? jak każdy ma po kilka aut to nic dziwnego).
  • Odpowiedz
Przecież tak wyglądają niemal wszystkie lewicowe idee - wszystkim innym zabronić/odebrać, tylko nie mi. Ewentualnie mojej rodzinie i przyjaciołom zabronić/odebrać trochę mniej, ale niekoniecznie.


@Felixu_enjoyer: Bardziej powiedziałbym, że jednak lewica to przede wszystkim osoby z klapkami na oczach które robią głupoty a jak już się zaczynają dusić i wystają im tylko oczy z szamba to chcą żeby ktoś za nich posprzątał co oni zepsuli.
  • Odpowiedz