Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: w drugiej klasie gimnazjum miałem trójkąt z dwoma laskami z liceum było trochę kobiet w moim życiu. Poznałem różne takie które interesują tylko fiuty , takie co lecą na kasę , i takie z którymi sama rozmowa budzi motyla w brzuchu. Mam turczynke w rodzinie , Włocha ogólnie to kobiety nie mają problemów spotykać się z gangsterami dopóki dostarczają kobietom tego co kobiety lubią najbardziej XD, kobieta gdy facet
  • Odpowiedz
@WielkiNos: o gurła neurokodomuchy z moderatrni usunęli mi komcia bo w kontrze do pomarańczki który nazwał samotnych facetów odpadami śmiałem śmieć nazwać p0lkę odpadem, który nie chce szukać wśród sobie podobnych xD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Bawią mnie idiotki, które uważają, że wszystko im się należy z przydziału i inni mają koło nich skakać. To już nie te czasy. Feminizmowi i innym bzdurom mówimy stanowcze nie. Nie muszę marzyć o kobietach, za to ty pewnie marzysz o mężczyznach, a może chłopcach do wyprania im mózgu, wyczesania na kasę i #!$%@? przy koleżankach.
  • Odpowiedz
@naplasterki:

@WyzwolonaPodrozniczka: Już na szczęście niczego nie rozdajecie i nie stawiacie warunków.

Rozdajemy. A to, że wy ich nie chcecie spełniać (albo raczej nie potraficie) to osobny temat :))) Chciałoby się c!psko bez starań i wymagań, wiem wiem... ale nie te czasy :)))

Jedyne co wam pozostało to trollowanie na wykopach i pocieszanie się wibratorami :D

Nie muszę się pocieszać wibratorem, mam od tego ciemne knagi :))) Co
  • Odpowiedz