Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka:

No to skoro wartość c!pska jest żadna, to dlaczego macie taki ból d00py, że p0lki was nie chcą? Ja bym nie płakała za czymś co nie stanowi dla mnie żadnej atrakcji, miałabym to po prostu gdzieś :)))


Absolutnie się z tym zgadzam. Chciałbym tylko, żeby wartość obciążeń społecznych i obowiązków była w takim układzie równomiernie rozłożona.
  • Odpowiedz
@WielkiNos singiel nie-rozwodnik here 32 lvl, za nic bym takiej starej rury ze zrytym lbem nie chcial a co dopiero jakis rozwodnik ktory ma doswiadczenie z babą w domu xDD Powodzenia dla jej <machajacy_papiez> xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos prawdą jest, że po 30 uroda kobiet się zmniejsza, ale jeśli kobieta ma coś więcej do zaoferowania niż sam wygląd - charyzmę, fajny charakter, status społeczny, jest ambitna to nadal nie ma problemów ze znalezieniem partnera. Bez względu na złowieszcze gadanie przegrywów to jest fakt - jest mnóstwo kobiet w tym samotnych matek które kogoś znajdują a gadanie o ścianie to bardziej wyraz frustracji i złośliwości.
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1 może 10 lat temu jeszcze tak, ale współcześnie już nie ma reguły, że taki niepokój u dziewczyn występuje. Może na jakichś wsiach czy w konserwatywnych rodzinach na podlasiu ;p
  • Odpowiedz
@Kolarzino tak tak, facet z Polski jest w każdym wieku młody i piękny (nie to co kobiety) a z wiekiem otacza go tylko więcej coraz to młodszych kobiet które tylko marzą, żeby zrobić jaśniepanu zakolakowi dobrze i dobijają się drzwiami i oknami xD oj Panowie, jeszcze Was spotka bolesne zderzenie z rzeczywistością :)
  • Odpowiedz
No to skoro wartość c!pska jest żadna, to dlaczego macie taki ból d00py, że p0lki was nie chcą? Ja bym nie płakała za czymś co nie stanowi dla mnie żadnej atrakcji, miałabym to po prostu gdzieś :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Julciu ja nie mam, korzystam po prostu jak ze sprzętów AGD chociażby tak jak mi wygodnie i tyle.Poza tym chyba Ci się przerwa kończy, wracaj tam za ladę bo szef będzie zły.
  • Odpowiedz
@iamjashin: Nie. Równie dobrze ja mogę uznać rozwodnika za faceta niskiej jakości. Bo skoro mu się nie udało utrzymać przy sobie poprzedniej kobiety to dlaczego miałabym sądzić, że on jest coś wart i powielać schemat, który z nim nie wypalił? :))) Taki koleś tak jak samotna matka (według was) nie nadaje się do związku i do tego, żeby z nim płodzić dzieci :)))

@MorningStarR

@Kolarzino tak tak, facet
  • Odpowiedz
@WielkiNos tu nie chodzi o żaden sort, tylko o styl przywiązania. Po pewnym czasie wszystkie osoby z bezpiecznym stylem przywiązania są sparowane. Zostają te z unikającym, lękowym, które też mogą być atrakcyjnymi i fajnymi osobami, ale życie z nimi jest trudniejsze.
  • Odpowiedz
tak tak, facet z Polski


@MorningStarR: uderz w stół.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bolesne zderzenie z rzeczywistością

Dziwnym trafem jak zakolak ma trochę hajsu (wcale nie musi być milionerem lub nawet być bogaty, a wystarczy, że jest "chojny"), to perspektywa się zmienia i już te
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: zdrada jest często przyczyną rozwodu ale w Europie , w krajach muzułmańskich kobieta jest trzymana krótko za mordę , ale poznałem sporo kobiet które uwielbiają być poniżane i trzymane krótko za mordę , to je podnieca , no i takie które lubią poniżać, oraz takie które fascynuje strapn chociaż to była bardzo krótka znajomość można powiedzieć że skończyła się tak szybko jak zaczęła XD
  • Odpowiedz
@Kolarzino:

Dziwnym trafem jak zakolak ma trochę hajsu (wcale nie musi być milionerem lub nawet być bogaty, a wystarczy, że jest "chojny"), to perspektywa się zmienia i już te zakola takie złe nie są. xD

No to czemu nie zaczniecie porządnie zarabiać? Laski same by rozchylały nogi
  • Odpowiedz