Wpis z mikrobloga

Takiego czegoś jak Yamal to ja nigdy w życiu nie widziałem. Gość za 4 dni kończy 17 lat i już rozegrał pełen sezon w pierwszym składzie Barcelony i jest kluczowym zawodnikiem Hiszpanii, która jest faworytem do zwycięstwa w ME. To jak tworzyć karierę zawodnika w Fifie. Nawet najlepsi piłkarze: Messi, Ronaldo i inni nie zaczynali aż tak szybko. To jest jakiś generacyjny talent. #mecz
  • 13
  • Odpowiedz
@Reretos: Yamal jest fantastycznym dryblerem i dzisiaj mu akurat siadło, ale ogólnie wciąż widać po nim dużo braków (co w tym wieku nie jest niczym niezwykłym). Na mnie dużo większe wrażenie robił Ansu Fati i kilka lat temu byłem przerażony co z niego może wyrosnąć jak dalej będzie się tak rozwijał. Jak skończył Ansu wszyscy wiemy, do sukcesu potrzebne jest również zdrowie jak i dobrze poprowadzona kariera (bo Barcelona ma
  • Odpowiedz
  • 3
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Yamal jest młodszy od Fatiego, gdy ten zaczynał. On jest w wieku Odegarda, gdy o tego walczył Real i był zachwyceniem w Norwegii. Tylko właśnie w Norwegii, a nie w Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii. On już jest lepszy od graczy pokroju Rodrygo, czy Dembele. W wielu topowych klubach miałby pierwszy skład. Wiadomo, że wiele może się wydarzyć, od kontuzji po źle pokierowaną karierę, ale piłkarza na takim poziomie w
  • Odpowiedz
@Reretos: no tak, tylko wybuch talentu w młodym wieku niekoniecznie musi oznaczać, że on z każdym rokiem będzie stawał się coraz lepszy (wspomniany przez Ciebie Rodrygo jest tego idealnym przykładem, bo on w pewnym momencie po prostu zatrzymał się w rozwoju i utrzymuje swój regularny, średni poziom). Wystarczy spojrzeć na to w jak późnym wieku wystrzelił przykładowo Zizou. Tylko tak jak napisałem w mojej poprzedniej odpowiedzi, Yamal fizycznie ciągle jest
  • Odpowiedz
Takiego czegoś jak Yamal to ja nigdy w życiu nie widziałem. Gość za 4 dni kończy 17 lat i już rozegrał pełen sezon w pierwszym składzie Barcelony i jest kluczowym zawodnikiem Hiszpanii, która jest faworytem do zwycięstwa w ME. To jak tworzyć karierę zawodnika w Fifie. Nawet najlepsi piłkarze: Messi, Ronaldo i inni nie zaczynali aż tak szybko. To jest jakiś generacyjny talent. #mecz


@Reretos: A mimo to nigdy nie dotknie poziomu licz i statystyk oraz osiągnięć drużynowych i indywidualnych w wykonaniu Ronaldo i Messiego.

Dlaczego? Bo matematycznie i statystycznie jest to po prostu niemożliwe. Nie da się tego przebić, także mógłby mieć równie dobrze 13 lat, ale poziomu Messiego i Ronaldo już nikt nie dotknie. I nie mam na myśli poziomu gry, bo Mbappe, Bellingham, Musiala, Haaland, Yamal czy Wirtz poziom gry mogą osiągnąć ten sam, podobny, a nawet wyższy, ale to się i tak nigdy nie przełoży na podobne liczby co w przypadku Ronaldo i
  • Odpowiedz
sezon w pierwszym składzie Barcelony i jest kluczowym zawodnikiem Hiszpanii, która jest faworytem do zwycięstwa w ME. To jak tworzyć karierę


@Reretos: Rooney zaczynał tak szybko
  • Odpowiedz