Wpis z mikrobloga

@quaz2020: ale co z rigczem? Że dziewczyna jest z nim dla sławy było wiadome. Miała do wyboru albo iść z karłem, który ją brzydzi i nic bez innych nie osiągnie, albo podpisać kontrakt z ludźmi, którzy wykreowali karła. W najgorszym układzie nie ma karła, który ją obrzydza, więc win. Tak by była z karłem, ale za to równiez bez kontraktów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@quaz2020: tyle że Majk został przez nich mocno wypromowany, robił miliony wyświetleń na wskakiwaniu do kulek. Odszedł i tego nie udźwignął. Z rigczem by było, gdyby on odszedł i utrzymał się na tym samym lub wyższym poziomie, a prawda jest taka że zostało mu tylko reklamowanie sushi
  • Odpowiedz
to ona nie jest już łaska tego łukiego? Myślałem że jakby tak było to by ją pogonil z biznesu


@yahoomlody: ale to ona robi wyświetlenia, a nie śmieszny wujek łuki. nie pogoni jej bo mają podpisane umowy... ona zarabia dalej tyle samo bo jest teraz dużą influ, a nie potrzebuje już robić gały łukiemu żeby wkręcić się w ekipę. a wkręciłą się dobrze, bo zaczynała od pracy w sklepie ekipy
  • Odpowiedz
A ktoś małemu wytłumaczył, że w każdej pracy to pracodawca zgarnia hajs i pracownik na niego robi, podpisując przy tym umowę? Czy to nadal dla niego wiedza tajemna?


@sosik_koperkowy: Cicho szaa, nie psuj niektórym ludziom zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przede wszystkim to niezależnie od sytuacji widać, że ta rana Mini Majka dalej jest rozdrapana chłop się nie może pogodzić z pewnymi rzeczami przemawia przez niego
  • Odpowiedz
@quaz2020: To co teraz napiszę tutaj może być bardzo odklejone od rzeczywistości, ale moja teoria/teza odnośnie osoby tej całej Pauliny jest taka, że Ekipa zwyczajnie w jakiś sposób się na niej poznała, ale chcieli ją spławić tak żeby wyjść na niej dobrze wizerunkowo więc specjalnie zaczęli robić to tak żeby wyglądało jak teraz wygląda ucinać jej współprace itp. Poza tym u Friza sobie nie radzą tak źle skoro ostatnio praktycznie
  • Odpowiedz