Wpis z mikrobloga

Potrzebuje waszej opinii na temat mojego planu działania. Schudłam 25 kg, jeżeli chodzi o aktywność to były głównie spacery, orbitrek, proste ćwiczenia z hantlami. Teraz zapisałam się na Fitness. Na siłowni zajęcia są tak ułożone, że po Fitnesie na tej samej sali jest zaraz Stretching. Pomyślałam sobie, że mogę w sumie tak chodzić na 45 min kardio, a potem 45 rozciągania, ale czy to nie kurczę przesada?
Pytam, bo nie chce być jak ta laska, co zaczyna dietę typu 800 kcal i kończy ją po dwóch dniach.
#silownia #redukcja #odchudzaniezwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
@lignocainum: nie, 45 zajęć fitness i 45 minut rozciągania to nie jest za dużo, to w ogóle nie jest dużo.

Laski, które porzucają dietę po 2 dniach robią to dlatego, że im psycha siada a nie dlatego, że 800kcal to jest za mało, bo 2 dni to za krótko, żeby doświadczyć jakichś poważnych efektów ubocznych jedzenia tych 800kcal (oczywiście kcal i czas jest symboliczny).
  • Odpowiedz
W sumie to chyba zależy tylko od tego ile masz wolnego czasu. rozciąganie zawsze pro. Ale przy redukcji wolałbym dobić z cardio do godziny a potem rozciąganie 15min.
  • Odpowiedz
@lignocainum: Lepiej poświęć to na siłowe ćwiczenia, będzie większy pożytek sylwetkowy. Hipthrusty, RDL, Bułgary, przysiady jako kanon damskich ćwiczeń. A do tego ściąganie drążka, wiosłowanie na maszynie siedząc, wznosy bokiem, coś na biceps i triceps. I masz pięknie przetrenowane całe ciało. Będziesz bardziej estetycznie chudnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@In_thrust_we_trust: Twoje zdanie na temat tego ile powinnam warzyć mnie nie obchodzi. To chyba oczywiste, że jak ważyłam 110 kg, to nie jest o waga docelowa XD. I dobrze wiem, że jak ważę 85kg to nadal jestem gruba i trzeba to redukować. Wystarczyło przeczytać moje poprzednie komentarze, a takich znawców jak ty, co pewnie w życiu nawet 2 kg nie schudli jest na pęczki. Jeszcze do tego nie chciało ci
  • Odpowiedz