Wpis z mikrobloga

Oho grubasy znowu coś stękają że im za ciepło xD

Lato to same zalety:

- mniejsze rachunki za ogrzewanie
- dłuższy dzień, dłużej jest jasno
- lepsze jedzenie w sklepach, świeże warzywa i owoce
- sucho, ciepło, brak wszechobecnego błota i syfu
- przyjemne widoki, kwiatki i zieleń
- więcej aktywności, bieganie, rowery, pływanie etc
- auto nie rdzewieje od soli
- grubasy mają szansę schudnąć

##!$%@?
  • 121
  • Odpowiedz
@assninja Nijak się to ma do pracy. Nie każdy musi lubić upał i to trzeba zrozumieć. Dla mnie idealnie jest do 26, jestem wtedy zrobić wszystko na co mam ochotę.

Przykładowo, robię sobie na dachu, wylewkę, czy siedzę w biurze - zawsze jest git.

Koszenie łąki, czy inne aktywności w taki upał są potwornie męczące. :/
  • Odpowiedz
  • 0
@krolwsi: natomiast w tym kraju mamy dosłownie garstkę takich naprawdę gorących dni i już przy pierwszym pojawiają się tacy stękający że oni chcą zimę, błoto i ciemność o 16
  • Odpowiedz
w nocy jest 30 stopni


@Soothsayer: Chyba pomyliłeś Polskę z Afryką. Tmin 20 stopni zdarza się bardzo rzadko, nie mówiąc już o 30 stopniach... No ale trzeba wyolbrzymiać...
  • Odpowiedz
uprawianie sportu na pełnym słońcu 35 stopniach nie jest zbyt rozsądne

i większe za klimę


@Soothsayer: Nie wiem, czy wiesz, ale w Polsce dni z temp > 35 stopni jest 0 ... kilka w ciągu roku, a > 30 stopni kilka ... kilkanaście. No w ciul dużo... Za to dni, gdzie piździ masz dobre 200.
Klima się przydaje zaledwie przez kilkanaście dni w roku, za to ogrzewanie przez 3 kwartały,
  • Odpowiedz
@assninja skąd wy wzięliście że problem upałów dotyka tylko otyłych? Xddddd kolejny wykopowy mit z dupy. A tak krytykujecie ciemnotę januszowstwo i zabobony i przesądy a sami macie jeszcze lepsze xd
  • Odpowiedz
rzespałem tej nocy może z godzinę


@Atari_65XE: Dlatego warto zamiast klimy folie przeciwsłoneczną passywna, zamiast sie martwic jak wypedzic cieple powietrze w pomieszczeniu lepiej po prostu nie pozwolic aby sie ono dostało
  • Odpowiedz
@Soothsayer:

śpię nago od 20 lat, często bez żadnego przykrycia jak są upalne noce, tak ciężko zrozumieć, że są ludzie, którzy preferują niższe temperatury


Przecież tu nawet nie chodzi o preferencje, KAŻDY będzie miał gorszy sen kiedy nocą jest 20 stopni i więcej. Dlatego, że komfortowa temperatura dla człowieka podczas snu to okolice 16-17 stopni.
Więc nie tłumacz tamtym wykopkom, nie skumają i tak xD
  • Odpowiedz