Wpis z mikrobloga

Możesz wyruszyć w podróż dookoła świata i przez 2 lata nagrywać materiały ale i tak dla tego bezbeka piwniczaka to za mało i będzie krytykował, że mu praca kamery oraz dynamika nie pasuje w tych materiałach ojwojtka.

Matko jedyna ale ja bym na tego peta splunął( ͡º ͜ʖ͡º)

#famemma
Waxafax - Możesz wyruszyć w podróż dookoła świata i przez 2 lata nagrywać materiały a...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Waxafax: Włączyłem sobie wczoraj zgrzyt do sprzątania posłuchać co mają do powiedzenie i mnie to też rozbroiło xD On i Gimper po prostu biorą info z Twittera i Wykopu i o tym gadają a zarzucają komuś że zła praca kamery i cięcia żeby widza nie nudzić xD + debata 20 minut czy to dobrze czy źle że OjWojtek nie numeruje odcinków współczuje stałym widzom że tego słuchają
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelswd już weszła kolejna iteracja tego zjawiska na youtubie. Taki Dominik Bos na przykład ogląda jak Multi ogląda kogoś xD
  • Odpowiedz
@Ld93: aż tak nie śledzę,ale to niezła patologią.Taki Aptece wydaje swój hajs na jakieś podróże do Ugandy,a Ci mu #!$%@? cały kontent dodają swoje dwa zdania dosłownie na 30min film po czym zarabiają na kogoś pracy hajs
  • Odpowiedz