Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki, czas zmienić moją „lymuzyne” klasy premium jaka jest W211 2.2CDI na coś nowszego, i teraz mam dwa typy, co lepiej tj. co jest mniej awaryjne i ew. trochę tańsze w utrzymaniu (wiadomo klasa premium zawsze droga).
BMW F10 520d (N47) vs Mercedes W212 1.8 CGI

Poproszę o za i przeciw. Budżet maksymalny 55k, 10k zostawiam na start xD

Rocznie robię 25k km 60% miasto 40% trasa

Btw. zanim Mireczki zaczną pisać „w tej cenie lepiej kupić toyote” to powiem tak: zgadzam się z wami, ale jestem fanem motoryzacji i nie mógłbym jeździć kurła zwykłym kompaktem bez polotu.

#mercedes #bmw #bmwboners #samochody #kupieauto #motoryzacja #f10 #w212 #w211
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Btw. zanim Mireczki zaczną pisać „w tej cenie lepiej kupić toyote” to powiem tak: zgadzam się z wami, ale jestem fanem motoryzacji i nie mógłbym jeździć kurła zwykłym kompaktem bez polotu.


@siemawpadajdomejkuchni: Bredzisz. To nie jest kwestia żadnego bycia ''fanem motoryzacji'' tylko po prostu ego nie pozwali ci zejść niżej z mercedesa na toyotę bo wtedy twój społeczny status się obniży w twojej głowie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Jaki to status mając 13 letnie BMW? Status to był był jakbym miał 2 letnie albo nowe :)
Btw. jeździłeś kiedyś BMW? Bo ja miałem 3 egzemplarze i uważam że to najlepiej prowadzące się samochody z tych „cywilnych” i nieusportowionych, w dodatku świetnie wyglądają i cieszą oko.
A Mercedes to klasa, wygoda i przyjemność z jazdy po każdym rodzaju dróg.

Pokaż mi auto do 55tys. PLN które będzie spełniało co najmniej 2 warunki z poniższych:
  • Odpowiedz
@siemawpadajdomejkuchni z tym zajebistym wyglądem to tak różnie no to już dość nieświeży i opatrzony samochód
pełno tego na ulicach odkąd staniały

wygodne na tyle żeby przejechać 400km jest prawie wszystko i ja sam robiłem trasy po 1300km oplem astrą h i gdyby nie senność okrutna to bym mógł jechać dalej

wymagania spełnia ford focus 3 po lifcie z silnikiem na przykład 1.5 tam coś koło 180km a jak chcesz więcej
  • Odpowiedz
Jaki to status mając 13 letnie BMW? Status to był był jakbym miał 2 letnie albo nowe :)


@siemawpadajdomejkuchni: Spoko, ale powiedz to generalnie tym wszystkim ludziom którzy kupuję te stare bmw, audi, mercedesy i myślą, że złapali pana boga za nogi, nie mi.
  • Odpowiedz
@elmencho Sam samochód polecam bardzo, jest świetny, ale na pewno nie z 2.2 CDI bo w moim przypadku to straszny śmieć i za słaby do tej budy. 2.7 to minimum jak mówimy o dieslu, a najlepiej 3.2 V6 benzyna.

@vieniasn No ja jak robiłem trasę 270km w Fiacie Grande Punto którego miałem parę lat temu czy potem w Skodzie Fabii to byłem wymęczony jak siemasz, w dodatku ich wygłuszenie przy
  • Odpowiedz
@siemawpadajdomejkuchni nie wiem jak to dokładnie bo tak o rzuciłem ale widzę że te st w dieslu się trafiają może by się coś ustrzeliło

https://www.olx.pl/d/oferta/ford-focus-ford-focus-mk3-st-CID5-ID10Dpql.html
https://www.olx.pl/d/oferta/ford-focus-ford-focus-mk3-2-0tdcist-186km-CID5-ID10eM5O.html
https://www.olx.pl/d/oferta/ford-focus-st-185km-diesel-automat-bezwypadkowy-CID5-ID10UtZJ.html

są też automaty ale nie wiem jak jakość akurat tych i w tych rocznikach ale można zgadywać że są do dupy
  • Odpowiedz