Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: czyli jak kobieta adoptuje ludzkie dziecko to nie jest matką?

Albo w drugą stronę, gdyby pies zajmował się ludzkim dzieckiem i go karmił, ogrzewał itp
  • Odpowiedz
@Polejmnie ból d--y wykopka, któremu nie podoba się, że współczesne małżeństwa nie chcą rodzić kolejnych niewolników.

Oczywiście wykopek uczepił się kobiet, bo to one magicznie (bez udziału faceta) tworzą dzieci xD

Pochwal się wykopku ile już dzieci urodziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Ale co ma niechęć do płodzenia potomstwa do traktowania psa/kota jak dziecko. Nazywanie siebie matką psa, a psa dzieckiem/psieckiem nie jest normalne. Nie można traktować psa jak dziecko, bo pies to zwierzę i ma inne potrzeby niż dziecko. Kocham psy, ale nigdy nie traktowałabym je jak dzieci.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Mnie nie, ale zwierzęciu tak. Oglądam filmy ukazujące jak (niestety) najczęściej kobiety "mamują" psom i nieświadomie robią im krzywdę. Tak, nie jest to krzywda typu bicie czy głodzenie, ale jednak jest to traktowanie czy wychowywanie ich nieprawidłowo.
  • Odpowiedz
@Chalkedra bardziej bym się przejmował patusami chodzącymi z amstaffami wśród jakiś wydarzeń kulturalnych, gdzie jest pełno ludzi, a nie tym, że jakiemuś yorkowi założy się czapeczkę do zdjęcia.

@Dezyderiosh no bo z d--y się p------------z.
Kolejny gość typu „elektryki są złe bo mi się nie podobają”.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Oba problemy się łączą. Złe wychowanie i matkowanie psom, niekaranie złego zachowania, zakładanie im czapeczek, słodkich strojów, "mój Pimpuś taki słodziutki, oj oj, ale nie rób tak, tak nie wolno, no przestań. Oj, on taki jest, nadreaktywny, ale nie gryzie, zobacz jak słodko patrzy" to jest jedna składowa problemu. Nie ukarze psa, bo taki słodziak. Nie wytresuje, bo kto to widział takie słodkie szczenię tresować. A jak uroczo gryzie
  • Odpowiedz