Wpis z mikrobloga

wtedy trzeba zapytać, czy gotuje, pierze i sprząta. Bo to robi PRAWDZIWA KOBIETA dla swojego PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY xD


@Qraape: Nie, to jest akurat jedynie dobra wola kobiet nie ich obowiązek tak samo jak płacenie przez nas jako mężczyzn za nie w knajpie na przykład. Jeśli chodzi o bycie taką prawdziwą kobietą to przede wszystkim brakuje ich pod takim względem, że duża część obecnie jest po prostu anty-kobieca mówiąc często o
  • Odpowiedz
@stempien666: Niech każdy żyje jak chce, ale mi się średnio widzi chodzić na randki i za każdym razem witać się z czyimiś rodzicami, nie mówiąc o późnych powrotach.
Szczerze, to lepsza już własna mini kawalerka, czy nawet większy pokój, w których czujesz pełną swobodę, niż wieczne mieszkanie z rodzicami ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Najwiecej szczekaja o wlasnym mieszkaniu femoidy, które nawet własnego auta nie maja i trzeba dupe wozic xD
Hurr facet ma miec mieszkanie, ale ja nie bede sprzatac i gotowac bo to nie te czasy durr xD
  • Odpowiedz
Jeśli jakaś kobieta sugeruje ci, że nie jesteś ''prawdziwym mężczyzna'' bo nie masz własnego mieszkania lub ogólnie sugeruje ci nie bycie prawdziwym mężczyzną z jakiegoś powodu to nie jest ona prawdziwą kobietą.


@Cztero0404: to powinieneś zdjąć przed nią majtki i pokazać jak swój bakłażan. Wtedy wątpliwości zostaną rozwianie czy jesteś mężczyzną czy nie. Każdy kto ma bydlaka między nogami jest prawdziwym mężczyzną .
  • Odpowiedz
@Damntrain: No i gdzie się będą odbywać spotkania? Na chacie u rodziców do końca ich żywota?


@Femme-nie-Fatale: no i to jest zasadne pytanie, ale skąd nagle odpowiedzialność za dostarczenie rozwiązania tego problemu ma w pełni spoczywać na mężczyźnie, w społeczeństwie, w którym to same kobiety domagają się równości płci?

No dobra, to mam mieszkanie. Co wnosi kobieta, siebie? No ja też siebie wnoszę to mamy 1:1, a co
  • Odpowiedz
No i gdzie się będą odbywać spotkania?


@Femme-nie-Fatale: w jej mieszkaniu? Skoro oczekuje czegoś od faceta to sama powinna prezentować podobny poziom. Chyba że wymaga tego czego sama nie jest w stanie dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz