Wpis z mikrobloga

@Arctic_Slav: Jeśli jakaś kobieta sugeruje ci, że nie jesteś ''prawdziwym mężczyzna'' bo nie masz własnego mieszkania lub ogólnie sugeruje ci nie bycie prawdziwym mężczyzną z jakiegoś powodu to nie jest ona prawdziwą kobietą.
  • Odpowiedz
@Arctic_Slav: czyli prawdziwy mężczyzna ma mieszkanie, a prawdziwa kobieta?

Zgadzam się w 100% że w pewnym wieku powinno się wyfrunąć z gniazda. To zdanie tyczy się mężczyzn i kobiet.
Ale co ja się spuszczam do dymka jakieś pseudo inteligentnej panny.
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale ale właściwie o co chodzi z tym mieszkaniem? Jak ktoś i tak będzie dziedziczyć chatę po rodzicach, albo rodzice wybudowali chałupę na trzy rodziny, to w jakim celu ma lecieć na wynajem i płacić jakieś horrendalne pieniądze by mieszkać w jakiejś klatce?

Przecież to po prostu głupota i brak jakiegokolwiek uzasadnienia ekonomicznego
  • Odpowiedz
@stempien666 co to znaczy wyfrunąć? Iść mieszkać na wynajem? XD co to jest za wyznacznik, niedługo będziecie #!$%@?ć że prawdziwy mężczyzna to musi dom własnymi rękami wybudować
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale patrząc na moich znajomych to tak i raczej nikt nie miał z tym problemu, nieliczne przypadki były takie że chłop miał mieszkanie i sobie spraszał laski, dosłownie dwóch kolegów takich mam. Reszta, jak już z kimś faktycznie była na poważnie to sobie wynajmowali coś razem i mieszkali, ale zazwyczaj wracali mieszkać z rodzicami jak na horyzoncie był plan budowy własnego lokum, ze względów ekonomicznych zapewne.
  • Odpowiedz
@Damntrain: wg mnie możesz i spać pod mostem bylebyś nie mieszkał z mamusią.
I skończcie #!$%@?ć że nie stać na wynajem pokoju, mieszkania, albo kupno mieszkania.
Chodzi o to by się usamodzielnić. Dupkę też wozi mamusia, czy kupiłeś auto?
  • Odpowiedz
@stempien666 chcesz mi powiedzieć, że dopiero jak zacząłeś mieszkać osobno to stałeś się samodzielny? Czyli co, nie umiałeś sobie wcześniej uprać, ugotować, umówić wizyty do lekarza czy opłacić rachunków?
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: typowe myślenie ludzi co nigdy nie pójdą na swoje. Znam takich i im nie przegadasz. Wygoda zasłania im oczy, a potem ból dupy bo żadna go nie chce ;)
Idealna randka to w ich rodzinnym domku, a mamusia obiadek zrobi i jeszcze posprząta po nich.
Kiedyś mówię do typa 38lat czy mu matka pierze ubrania na co on że przecież jak pierze swoje to i jego przy okazji ;)
  • Odpowiedz
@stempien666 coś czuję, że moje jedno piętro ma więcej metrów kwadratowych i dlatego się tak zesrałeś. Jakbym był dziewczyną, to z pewnością facet mieszkający w jakiejś budzie dla psa byłby kwintesencja męskości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz