Wpis z mikrobloga

Zrobię update propo mojej operacji w piątek mnie wypuścili ze szpitala ok 16. Myślałem, że wszystko będzie okej, ale nie stety operacja chyba się nie udałe do końca i jak będą mi zdejmować szwy w czwartek to chyba poproszę o skierowanie do urologa czy coś.
Podczas sikania czuję mocny ból z lewej strony brzucha i drugi najważniejszy problem ze wzwodem, bo mój mały jest mniejszy o jakies 3 cm ijest miękki, a wcześniej był twardy. Chłop myślał by w tym roku pójść na #divyzwykopem a tu 21lvl i być może człowiek umrze prawiczkiem, bo nawet wstyd pójść ech... #samotnosc do końca i z dnia na dzień coraz bardziej #depresja
#przegryw #zalesie #gownowpis #medycyna #urolog #sex
  • 10
  • Odpowiedz
@kamilek123: Bardzo szybko Cię wypuścili po tak rozległej operacji.
Co do bólu przy sikaniu to się nie przejmuj. Póki sikasz normalnie (leci, nie czujesz blokady przy pełnym pęcherzu, nie moczysz się) i nie ma jakiejś krwi to raczej wszystko ok.
A co do samego druciwa to leki którymi Cię faszerowali mogły tak zadziałać, że nie masz pełnego wzwodu bo po prostu głowa to blokuje. Nie przejmuj się, to dopiero kilka
  • Odpowiedz
@kamilek123 jesteś świeżo po wyjściu ze szpitala. Pewnie cię nafaszerowali różnymi lekami. Daj sobie kilka tygodni to pewnie wrócisz do pełnej sprawności tygrysie 😌
  • Odpowiedz