Wpis z mikrobloga

@kidi1 ale to poniekąd prawda, jak nie będzie pieniędzy z reklam to trzeba je brać skądś indziej, na przykład od organizacji które zapłacą za szerzenie propagandy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kidi1 aż mi przypomniałeś tego gościa, który robi w stacji promującej Rafałka i wprowadzanie tych stref xD

Oni w głowie mają pieniądze tylko. Teraz POwcy dali się przekupić gigantom technologicznym z USA xD

Ładnie dymają tych lemingów POwcy xD
GrafikaUltraHaDe - @kidi1 aż mi przypomniałeś tego gościa, który robi w stacji promuj...
  • Odpowiedz
@kels: Bo ja chce zaplacic za towar PO JEGO OTRZYMANIU? A nie przed?

No rzeczywiscie... niczym sie od Ciebie januszu nie roznie.
mam wykupionego spotifaja, prime, disneya, netflixa, tvn24. Wiem za co place

Nie place na kretynow ktorzy kaza mi placic za cos zanim wiem za
  • Odpowiedz
@kidi1: No to nie będzie wolności mediów. ¯\(ツ)/¯ Bo prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż obejrzę choćby jedną reklamę w internecie. A jak widzę takie gówno jak na obrazku, to zamykam stronę i więcej tam nie wchodzę.
  • Odpowiedz
@kidi1 nie wiem skąd to reklama, ale pewne nośniki informacji też muszą na czymś zarabiać. Jeśli to np gazeta czy czasopismo to redaktor, który pisze artykuł też musi wykonać pracę aby go napisać. Musi mieć z czego żyć. Z czego dane medium ma zapłacić osobom, które piszą artykuly? Przecież nie kupujecie już papierowych gazet.
Tu jeden @gorzki99 twierdzi, że nie płaci zanim nie wie za co. Czyli serial na Netflixje
  • Odpowiedz
Czyli serial na Netflixje też oglądasz, a potem płacisz czy odwrotnie?


@wojtek_bez_portek: Pozwol mirku ze Ci wyjasnie dlaczego mam abo na netflxa czy prime. Odpowiedz bedzie dla Ciebie szoklem. otoz mam bo... chcialem zobaczyc filmy gdyz mnie zainteresowaly zwiastuny. (albo widzialem je juz wczesniej) A jestem przeciwnikiem serwisu cda. Szok i niedowierzanie?

Jestem przeciwnikiem abonamentu RTV. Uwazam ze rzesza miernot produkujaca watpliwej jakosci materialy byla utrzymywana z mojej kasy. No chyba ze twierdzisz ze tvp to jest spoko.
Nie mam najmniejszego zamiaru zeby jakis z bozej laski dziennikarzyna zarabial na "szok, pilne, zagrozenie - kaszojad wysral sie
  • Odpowiedz
Odpowiedz bedzie dla Ciebie szoklem. otoz mam bo... chcialem zobaczyc filmy gdyz mnie zainteresowaly zwiastuny.


95% artykułów ma krótki wstęp / streszczenie, żebyś mógł się zainteresować. A i tak ludzie marudzą, że paywall albo reklama.

Daj pod artykulem jakiegos klikacza co wyswietli reklame.


Oczywiście,
  • Odpowiedz
Odpowiedz bedzie dla Ciebie szoklem. otoz mam bo... chcialem zobaczyc filmy gdyz mnie zainteresowaly zwiastuny.


95% artykułów ma krótki wstęp / streszczenie, żebyś mógł się zainteresować. A i tak ludzie marudzą, że paywall albo reklama.

Daj pod artykulem jakiegos klikacza co wyswietli reklame.


Oczywiście,
  • Odpowiedz
Oczywiście, reklamodawcy lubią to, jak reklama jest na dole i po kliknięciu przycisku, tak jest najlepiej bo większość serio będzie klikać na guzik żeby obejrzeć reklamę xDDDD


@wojtek_bez_portek: No popatrz oni nie lubia. Ja nie lubie jak ktos chce kase za cos czego nie moge ocenic.

Nawet chcialem to napisaac ale nie chcialo mi sie edytowac. Wiec napisze
  • Odpowiedz
@kels: Nie bede. kazdy sobie rzepke skrobie. I nic mi do tego.

Ale podyskutowac z kims kto ma odmienne poglady to chyba moge? Nie czuje sie wyjatkowy. Uwazam ze nie jestem jedynym ktory ma takie podejscie. Tylko ze to dosc niepopularna opinia. Bo znajduja sie tacy ktuorzy bronia bagna.

I dlatego to bagno dziala. Bo sa naiwniacy ktorzy sie na to lapia. Ja caly czas powtarzam - jakby nie bylo chetnych to nie byloby
  • Odpowiedz
@kels: Cenisz sobie swoj czas? jesli tego nie robisz to obys za jakis cas zaczal. Na chwile obecna mozesz podchodzic do tematu "no ale co to jest 30 sekund". Obys przestal.

Chcesz cos zobaczyc, przeczytac. I na wstepie dostajesz reklame. Po czym po 30 sekundach reklamy okazuje sie ze ogladasz/czytasz dno dna ktore dnem jest poganiane. Wlasnie zaplaciles swoim czasem za gowno.

Dobrze sie z tym czujesz? Lubisz placic za
  • Odpowiedz