Wpis z mikrobloga

#ufc #mma #famemma #boks #sport #sportywalki #wwe

Jakie sporty walki oglądacie i śledzicie?

Jakie sporty walki oglądacie i śledzicie?

  • BOKS 27.1% (32)
  • MMA 41.5% (49)
  • zapasy/wrestling 7.6% (9)
  • muay thai 4.2% (5)
  • kick boxing/k1 1.7% (2)
  • Taekwondo 4.2% (5)
  • Karate 0.8% (1)
  • judo 0% (0)
  • BJJ 1.7% (2)
  • submission fighting 11.0% (13)

Oddanych głosów: 118

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelswd: MMA jest po trochu bokserem, zapaśnikiem, kickbokserem, bjj jakbyś nie mógł się poświęcić jednej dyscyplinie a porządnie i tak na ulicy się nie bijesz chyba że chcesz do widzenia iść, wolę oglądać boks bo tam jest wyższy poziom i opanowane do perfekcji wyszkolenie, szczególnie w niższych wagach
  • Odpowiedz
@pawelswd: poza tym parter jest nudny a walka w małych rękawiczkach wcale nie jest lepsza, bardziej gimbaza i młodzież się tym podnieca, bo w 10oz rękawicach możesz przyjąć cios, oddać, bijesz fajnie seriami gdzie widowiskowo to wygląda a małych rękawicach nastawiasz się na jeden cios, wiadomo że laiki wola tak "boooo gooooo ZNOKAUTUJE" dla mnie KO nie jest wymogiem, patrz na walki Usyka gdzie masz pięknie rozmontowane go kolosa 20kg
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: To czy coś jest nudne jest odczuciem subiektywnym nie obiektywnym. Dla mnie nudnych jest większość walk w boksie gdzie masz badanie przez polowe walki i czekanie na uj wie co zamiast dynamicznej walki. Każdy ma prawo do swojego gustu.elo
  • Odpowiedz
@pawelswd: w mma też masz takie walki xd no chyba że jeden trafi drugiego, ten się położy to ten bieganie jak Patus i go n--------a półprzytomnego w parterze xdd że w ogóle przerywają to sędziowie normalnie szok, druga sprawa że te wszystkie gwiazdy UFC conory, diazy, strasznie prymitywni są w boksie Kliczkowie to przynajmniej klasa była jak dżentelmeni. MMA nie będzie miało nigdy takiej historii jak boks
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: W MMA walka trwa maks 15 min. W boksie zdaża się godzinne walenie gruchy i uciekanie po ringu. W MMA w 90 % dochodzi do wymiany albo skończenia przed czasem. Zresztą chyba jesteś jakimś Nostradamusem , że wiesz co będzie modne za 200 lat. Walk Kliczki to nawet nie dawaj jako argument, bo większość to był klincz 12 rundowy , gdzie jakby nie był gospodarzem tej gali to by
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Zresztą nigdzie nie napisałem, ze wszystkie walki w boksie są nudne, a w MMA ciekawe. Piszę tylko o swoim obserwacjach na podstawie średniej. Z boksu to lubie tylko Crawforda i Beterbieva może Gervonte. Jak oglądam takiego Shakura Stevensona to nawet jak jest 17.00 to mi się chce spać i tyle
  • Odpowiedz
@pawelswd: uproszczenie Kliczko był inteligentny i boksował taak by nie dać sobie zrobić krzywdy mimo że młodszy obrywał częściej, Witalij wwalce z Lewisem dał jedna z ciekawszych walk gdyby nie przerwanie, poza tym wolę uciekanie po ringu niż walkę w parterze o którym nie mam i nie chce mieć pojęcia. Xd
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: ale z Ciebie debil.Przeciez sam zarzuciles Czeczenów, że unikają walki poprzez jak Kliczko robi to samo w sporcie stojkowym xd.Po drugie Witalij dostałaby od Jona Jonesa czy Lewisa taki wp1erdol ,że szkoda gadać.Kazdy dosłownie bokser w zawodowym oktagonie został ośmieszony
  • Odpowiedz
@pawelswd: ale z ciebie cymbal, bo oni sa bokserami i bija sie na zasadach bokserskich kretynie, nikogo to nie obchodzi ze turlacze by go obalily boksera i tam by go skonczyli, rownie dobrze mozesz p-------c takie farmazony ze polski pilkarz wygralby z reprezentacja siatkarzy w meczu na zasadach pilkarskich, obudz gosciu bo n---------y jestes.
  • Odpowiedz
@pawelswd: Pierw mnie od debila wyzywasz pozniej odwolujesz sie do slynnego porownania typowego dzieciaka z gimbazy " Gdyby bokser wszedl do mma to by zostal poskladany" xD No ja p------e jak gosc z mma wejdzie do ringu to tez zostanie poskladany, dwa rozne sporty k---a xD Tak kazdy MMAmowiec poskladalby boksera w klatce na zasadach MMA, tak samo kazdy bokser poskladana MMAowca na zasadach bokserskich.
  • Odpowiedz
@pawelswd: bzdura Ray mercer wygrał z timem Sylvia.. kolejne przykłady z d--y walka furego z ngannou to był kabaret którego chyba nie zrozumiałeś o co w nim chodzi, a jeżeli aj ci tego nie rozjaśnił to.. no serio typie porownujesz 47 letniego Adamka z Mamed jako wyznacznik? Xd ty jesteś jakiś n---------y dzieciak i cała moja dyskusja traci sens xddd no k---a jeszcze mi powiedz że Adamek był lepszy od
  • Odpowiedz
@pomorskikrzyzak: odkąd zacząłem oglądać MMA na poważnie ( czyli w czasie gdy Jano był kilka tygodni przed walką z Reyesem) boks z automatu po jakimś czasie mi się tak znudził , że zdarza się bardzo często że jakieś głośne walki oglądam w highlightsach
  • Odpowiedz