Wpis z mikrobloga

Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu.

W wymaganiach jest:

Required: a single monitor. Remove any extra monitors from the testing room, or at least unplug them before taking your test-space photos during check-in.


Więc przed egzaminem odłączyłem kabel monitora od laptopa co potwierdził program OnVue, w którym zdaje się egzamin (sprawdza on czy są podpięte dodatkowe monitory).

Przed samym egzaminem dzwoni jakiś hindus żeby mu pokazać na kamerce z mego laptopa biurko (mimo zdjęć które się robi wcześniej) i każde odłączyć "power cord", NIE MIAŁEM pojęcia co to w ogóle jest, dopiero po minucie załapałem o co może chodzić, ale że miałem sporo kabli i to tak spiętych ze sobą trytytkami, że miałbym duży problem żeby jakiś odłączyć to mówie, że 2 minuty potrzebuje, hindus powiedział, że to za długo i powinienem być przygotowany i zakończył mi egzamin.........

Napisałem do tego Pearson Vue, co też jest tragedią, bo znalezienie formularza kontaktowego to masakra. Wchodzisz na Contact us nie ma opcji kontaktu: https://home.pearsonvue.com/Contact-Us.aspx . W końcu gdzieś w sieci znalazłem linka do formularza, moje odwołanie odrzucili. Tak więc straciłem 69 dolarów.......

Na TrustPilot mają ponad 2000 recenzji i tragiczną ocenę równą 1.1
https://uk.trustpilot.com/review/www.pearsonvue.co.uk

#microsoft #azure
aleksc - Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu. 

W wymaganiach jest:
Require...

źródło: a1

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • 0
OP nie wiedzial co to power cord to ja nie mam pytan XD


@kimikini: bo to słowo powszechnie używane co nie? Jakiegokolwiek filmu nie obejrzysz to wszędzie tylko o power cordach mówią co nie?
  • Odpowiedz
  • 1
jak ktos swobodnie po ang rozmawia to nie ma opcji zeby nie wiedzial co to xd


@kimikini: ale ja nie rozmawiam swobodnie nawet po polsku z innymi ludźmi, ja nawet znajomych nie mam :P czy już się dowartościowałeś czy dalej będziesz się dowartościowywać?
  • Odpowiedz
@aleksc: eh robilem ze dwa egzy na jednym monitorze + drugi wylaczone, wyciagniety kabel i odwrocony w przeciwna strone
ba ... mialem kamerke co mnie rozlaczala
rozlaczanie = ponowna weryfikacja
wiec jeden wieczor z 5 razy probowalem podejsc do egzaminu lacznie z callem do supportu
inny termin juz z inna kamerka ;]
  • Odpowiedz
@aleksc: ??? nie możesz mieć pod biurkiem drugiego kompa?

I to najlepiej połączonego siecią z pierwszym i odizolowanym od Internetu? :) Może na tym polega egzamin czy potrafisz zrobic taki setup czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aleksc: ja pamiętam z oficjalnego kursu z podstaw C# i .neta że najprostsze rzeczy musieliśmy odpalać na chrome lub ff bo na edge nie działało a jak zacząłem sobie z tego robić delikatną polewkę instruktor upomniał mnie że łamię regulamin i zostanę usunięty z kursu jak jeszcze raz o tym wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz