Wpis z mikrobloga

Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu.

W wymaganiach jest:

Required: a single monitor. Remove any extra monitors from the testing room, or at least unplug them before taking your test-space photos during check-in.


Więc przed egzaminem odłączyłem kabel monitora od laptopa co potwierdził program OnVue, w którym zdaje się egzamin (sprawdza on czy są podpięte dodatkowe monitory).

Przed samym egzaminem dzwoni jakiś hindus żeby mu pokazać na kamerce z mego laptopa biurko (mimo zdjęć które się robi wcześniej) i każde odłączyć "power cord", NIE MIAŁEM pojęcia co to w ogóle jest, dopiero po minucie załapałem o co może chodzić, ale że miałem sporo kabli i to tak spiętych ze sobą trytytkami, że miałbym duży problem żeby jakiś odłączyć to mówie, że 2 minuty potrzebuje, hindus powiedział, że to za długo i powinienem być przygotowany i zakończył mi egzamin.........

Napisałem do tego Pearson Vue, co też jest tragedią, bo znalezienie formularza kontaktowego to masakra. Wchodzisz na Contact us nie ma opcji kontaktu: https://home.pearsonvue.com/Contact-Us.aspx . W końcu gdzieś w sieci znalazłem linka do formularza, moje odwołanie odrzucili. Tak więc straciłem 69 dolarów.......

Na TrustPilot mają ponad 2000 recenzji i tragiczną ocenę równą 1.1
https://uk.trustpilot.com/review/www.pearsonvue.co.uk

#microsoft #azure
aleksc - Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu. 

W wymaganiach jest:
Require...

źródło: a1

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@aleksc: no nie polecam zdawać tego w domu. Byle najdrobniejsze zakłócenie internetu czy coś równie przypadkowego i egzamin zakończony. Dla odmiany w miejscu gdzie zdawałem 204 były tak cienkie ściany i jakaś firma akurat miała przerwę w kuchni że kompletnie nie dało się skupić.. zdane ale jakim kosztem
  • Odpowiedz
@aleksc: ja polecam,
Vue, mialam egzamin juz nie wazne z czego, 3h bez problemu. Monitor odlaczylam i schowałam w kąt. Biurko czyste.
  • Odpowiedz
@aleksc: Ja zawsze monitor odwracałem ekranem do ściany i nie było problemu. Niestety musi być ponad wątpliwość że np na monitorze nie wyświetlają Ci się jakieś pomoce dodatkowe.
  • Odpowiedz
@aleksc: jak nie wiesz co to power cord a potem nie umiesz go odpiąć, to nie zdawaj tego egzaminu bo i tak nie zdasz....xD
Hindus cie opluł i porobił jak dzieciaczka

Hatfu na ciebie xD
  • Odpowiedz
sam nie zdawałem, ale znajomy robił z nimi jakiś cert i mało go nie #!$%@?, bo pies mu szczekał w pokoju obok i mówili, że pewnie morsem mu odpowiedzi wyszczekuje xD


@zmarnowany_czas: XDDD
  • Odpowiedz
@aleksc: Ty i ten pajet jesteście siebie warci.
Pajet bo pracuje jako kontroler cudzych biurek, a Ty bo myślisz że egzamin Microsoft jest warty swojej ceny
  • Odpowiedz
@SuperMaslo @piotrlionel
Niedawno robiłem GCP, no to tam póki co tradycyjnie - są pytania, są odpowiedzi(mgoa być wielokrotnego wyboru, choć to raczej jest zaznaczane) i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) A da się chociaż w tej dokumentacji użyć Ctrl+F, i szukać po słowach kluczowych?
  • Odpowiedz
@aleksc no to są #!$%@? hindusy, udawaj udawaj udawaj, kombinuj, lej wodę, będziesz się martwił jak nadejdzie próba wiedzy a do tego czasu chill. Taka natura kultura tego narodu, uwalenie egzaminu po 2 minutach podając przyczynę że"za długo"to po prostu był dla niego mocny spust ze może kogoś z elitarnej Europy #!$%@?ć
  • Odpowiedz