Wpis z mikrobloga

Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu.

W wymaganiach jest:

Required: a single monitor. Remove any extra monitors from the testing room, or at least unplug them before taking your test-space photos during check-in.


Więc przed egzaminem odłączyłem kabel monitora od laptopa co potwierdził program OnVue, w którym zdaje się egzamin (sprawdza on czy są podpięte dodatkowe monitory).

Przed samym egzaminem dzwoni jakiś hindus żeby mu pokazać na kamerce z mego laptopa biurko (mimo zdjęć które się robi wcześniej) i każde odłączyć "power cord", NIE MIAŁEM pojęcia co to w ogóle jest, dopiero po minucie załapałem o co może chodzić, ale że miałem sporo kabli i to tak spiętych ze sobą trytytkami, że miałbym duży problem żeby jakiś odłączyć to mówie, że 2 minuty potrzebuje, hindus powiedział, że to za długo i powinienem być przygotowany i zakończył mi egzamin.........

Napisałem do tego Pearson Vue, co też jest tragedią, bo znalezienie formularza kontaktowego to masakra. Wchodzisz na Contact us nie ma opcji kontaktu: https://home.pearsonvue.com/Contact-Us.aspx . W końcu gdzieś w sieci znalazłem linka do formularza, moje odwołanie odrzucili. Tak więc straciłem 69 dolarów.......

Na TrustPilot mają ponad 2000 recenzji i tragiczną ocenę równą 1.1
https://uk.trustpilot.com/review/www.pearsonvue.co.uk

#microsoft #azure
aleksc - Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu. 

W wymaganiach jest:
Require...

źródło: a1

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@aleksc: jak można nie wiedzieć co to jest power cord? zdajesz jakiś egzamin w tematyce związanej z komputerami, po angielsku i nie wiesz jak jest kabel zasilający?
  • Odpowiedz
@aleksc: Zdałem z nimi z 10 certyfikatów i jakoś problemu nie było. Regulamin jasno i wyraźnie mówi, że nie ma być innych monitorów/telewizorów na egzaminie i mi je kazali wynieść.
  • Odpowiedz
@aleksc: co to za zabezpieczenie? Odlacz dodatkowe monitory i pokaz biurko?. Przecież każdy ma telefon, a większość więcej niż jeden komp, często więcej niż 2 kompy w domu, szczególnie ludzie z IT. Co za problem oszukać system? Pokazuje biurko z kompem a za chwilę biorę drugi laptop gdzie mam ściągi
  • Odpowiedz
  • 1
kuurwa typie xD przechodziłem tak 3 egzaminy ich. Po prostu biorę laptopa i idę do innego pokoju np. Sypialni xD


@langol93: teraz to i ja jestem byłbym taki mądry
  • Odpowiedz
  • 0
@Tojuztrzeciekonto: to yjaśnij mi ten punkt zaznaczony na czerwono - według niego mogłem mieć monitor i laptop. Punkt poprzedni też mówi o pojedynczym monitorze, chyba, że ekran laptopa to drugi monitor. Zasady są niejasne.
aleksc - @Tojuztrzeciekonto: to yjaśnij mi ten punkt zaznaczony na czerwono - według ...

źródło: a12

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleksc: dlatego ja wolę zdawać te egz w ośrodku egzaminacyjnym, 0 stresu czy jakis pajeet sie do ciebie nie #!$%@? bo popatrzyles 1 sekunde na sciane z przyzwyczajenia, tylko no trzeba wyjsc z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aleksc: po 1 masz to wszystko w wymaganiach, po 2 co to za filozofia odłączyć kabelek po 3, mam podobna sytuacje i zdawalem 5x egzamin w ms i po prostu wylaczylem przyciskiem monitor, a pokazalem inny luzny kabelek xd
  • Odpowiedz
@aleksc w ogóle nigdy szkolenia nie robiłem i mam fajną pracę w IT, po co robicie te wszystkie gówno szkolenia z linkedina xd żeby sobie w CV wstawić czy marudziliście w korpo i wam firma postawiła szkolenie xd
  • Odpowiedz
@aleksc strasznie hejtuje takie szkolenia bo firmom się nie chce robić TI tylko wolą wymagać gówno szkoleń xd, a jak masz 10 lat expa to już wezmą cię na rozmowę i sie okazuje że wiesz więcej niż rekruter TI
  • Odpowiedz
@PanPiesek2: w sumie nie tylko na najnizszych bo jak przesledzisz ogloszenia to nawet jak szukaja z kilkuletnim doswiadczeniem to szukaja z certami od microsoftu. Ale to wyglada tak ze dzieki temu firma jest jako oficjalny partner microsoftu np w cloudzie w zamian za to ze pracownicy maja dane egzaminy zdane.
Dla microsoftu to plus bo sobie zarobi na tych egzaminach a firma moze sie chwalic ze jest oficjalnym partnerem (
  • Odpowiedz
Kumpel zdawał i hindus do niego mówi po chwili: Case is prohibited, please withdraw it.
Nie załapał o co mu chodzi i przerwanie egzaminu. Okazało się, że chodziło o słuchawki które miał na uszach :D .
Na szczęście złożył ticket i dostał nowe podejście + przeprosiny, że pajet nawet słowa headset nie zna.
  • Odpowiedz