Wpis z mikrobloga

Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu.

W wymaganiach jest:

Required: a single monitor. Remove any extra monitors from the testing room, or at least unplug them before taking your test-space photos during check-in.


Więc przed egzaminem odłączyłem kabel monitora od laptopa co potwierdził program OnVue, w którym zdaje się egzamin (sprawdza on czy są podpięte dodatkowe monitory).

Przed samym egzaminem dzwoni jakiś hindus żeby mu pokazać na kamerce z mego laptopa biurko (mimo zdjęć które się robi wcześniej) i każde odłączyć "power cord", NIE MIAŁEM pojęcia co to w ogóle jest, dopiero po minucie załapałem o co może chodzić, ale że miałem sporo kabli i to tak spiętych ze sobą trytytkami, że miałbym duży problem żeby jakiś odłączyć to mówie, że 2 minuty potrzebuje, hindus powiedział, że to za długo i powinienem być przygotowany i zakończył mi egzamin.........

Napisałem do tego Pearson Vue, co też jest tragedią, bo znalezienie formularza kontaktowego to masakra. Wchodzisz na Contact us nie ma opcji kontaktu: https://home.pearsonvue.com/Contact-Us.aspx . W końcu gdzieś w sieci znalazłem linka do formularza, moje odwołanie odrzucili. Tak więc straciłem 69 dolarów.......

Na TrustPilot mają ponad 2000 recenzji i tragiczną ocenę równą 1.1
https://uk.trustpilot.com/review/www.pearsonvue.co.uk

#microsoft #azure
aleksc - Nie polecam zdawać egzaminów Microsoft z domu. 

W wymaganiach jest:
Require...

źródło: a1

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • 2
jak ty masz spięte trytytkami ze z tyłu monitora nie odłączysz?


@IksdeHeheh: odłączyć to odłącze, ale chodziło o to żeby jeszcze pokazać, to bym musiał odłączyć wszystkie kable (bo są spięte w kiść), i odsunąć monitor. No mam to wszystko z tyłu tak elegancko uporządkowane, że trzeba wszystkie kable odłączyć żeby na kamerce komuś pokazać, że odłączone

To nie ja jeden się skarżę na Pearson Vue, jest pełno stron co
  • Odpowiedz
@aleksc: dawaj fotkę tyłu monitora bo aż jestem ciekawy twojej inżynierii xD. Niestety wszystkie egzaminy online takich firm tak wyglądają. Coś za oknem będzie głośniej, ktoś ci do pokoju wbije, za bardzo się będziesz ruszać. To cie pajet obleje xD
  • Odpowiedz
  • 2
@IksdeHeheh: Wylałem swoją frustrację na wykopie i zapisałem się już na egzamin w centrum. Jeszcze spróbuję z chargeback, pewnie się nie uda, ale spróbować warto, bo egzamin się nie odbył.
  • Odpowiedz
@aleksc: ogólnie jest jak piszesz. Hindusów ledwo idzoe zrozumieć, ale ogólnie na plus że nie trzeba wychodzić z chaty. Ja zakryłem monitor kocem XD
  • Odpowiedz
@aleksc: zdawałem w domu 6 egzaminów M$ z PersonemVue. Nigdy nie było problemu.. Już nie mówiąc, że mogłeś na ten egzamin zmienić pokój i po prostu na sekundę iść z laptopem gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@aleksc ja ostatnio miałem sytuację, że na zakończenie egzaminu zamknąłem dokumentację i mi egzamin sfreezowało. Godzine czekałem aż Pajeet się połączy i mi wznowi egzamin, 60 osoɓ było w kolejce. W tym czasie nie możesz się ruszać, odchodzić od kompa czy bawić się telefonem. Powiem ci że w ośrodku sprzęt jest przedpotopowy ze starą wersją OnVue i #!$%@? skalowanie uniemożliwia czytanie dokumentacji i pytania równocześnie.
  • Odpowiedz
@aleksc bylo wczesniej poczytac na reddicie jakie sa wymagania i jazdy z tymi egzaminami. Oni zyja wlasnie z oblewania ludzi nawet przed rozpoczeciem :) To samo jest z egzaminami Kubernetes czy AWS. Mysle, ze specjalnie, bo to dodatkowy tez stres. Jak zdawalem to wynioslem wszystko z pokoju, ze scian, zakrywalem kocami sciany itp.
  • Odpowiedz