Wpis z mikrobloga

  • 24
@Jamniki2: No oczywiście. Mając zamówienie na kilkanaście tysięcy koszulek od organizacji zaznaczającej, że musza pochodzić z polskiej produkcji, ktoś ot tak się machnął i zamówił chińskie.
  • Odpowiedz
Cóż za niefortunny błąd ludzki!


@ATAT-2: Którego nie dało się naprawić przed nagłośnieniem sprawy poprzez oświadczenie fundacji. To chyba nawet będą dwa błędy ludzkie?!
  • Odpowiedz
Ja już od dawna kupuje chińskie białe t-shirty a nie jakieś markowe gówna które i tak są sprowadzane z chinxD Ofc z przebitką marży 1000%
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Ogólnie życzę bankructwa. Kupowałem czasem ich rzeczy. Więcej nie kupię. Ale za podejście do sprawy powinni zniknąć z tego świata. Tak jak tysiące innych firm które jednak dalej istnieją bo klienci to debil bez honoru.
  • Odpowiedz
@ATAT-2

Mając zamówienie na kilkanaście tysięcy koszulek od organizacji zaznaczającej, że musza pochodzić z polskiej produkcji, ktoś ot tak się machnął i zamówił chińskie.


Widać że nigdy nie pracowałeś w korpo xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Boziu jaka to typowo polska firma, zbudowana renoma od dawna no to pora zacząć przycinać XD Złapią za rękę to nie moja ręka. Życzę im wszystkiego najgorszego.
  • Odpowiedz
Za darmo.


@ATAT-2: Łaskawcy xD Mają na magazynie kilkanaście tysięcy chińskiego gówna, którego nie mogą sprzedać, bo znaki towarowe maratonu należą do organizatora, więc sobie wymyślili, że dadzą je w obrót i jeszcze reklamę swojej marki zrobią. Niegodziwcy.
  • Odpowiedz