Wpis z mikrobloga

Półmetek ciąży za nami, dostaliśmy diagnozę, młody ma HLHS, niedorozwój lewej komory serca, jest tutaj może ktoś kto ma dziecko z taką wadą serca? Lub miało? Bo wiem że rokowania są różne i różnie kończą się historie maluchów z tą wadą. W naszym wypadku wada jest na tyle krytyczna, że na ten moment płuca ulegają zniszczeniu poprzez krew która się w nich znajduje, co na ten moment w ogóle nie pozwala na operacje po urodzeniu..
#ciaza #dzieci #rodzicielstwo
  • 30
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Skoro moje oceny nie mają znaczenia, to tym bardziej mogę je pisać i będę to robił, bo chcę.
Nie przejmuję się też opinią barbarzyńców na mój temat.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: To i tak wciąż lepsze, niż epitety, którymi się sami posługujecie.
A te sprawy też są moje, bo nie chcę, by i do mnie to dotarło, że grupa sadystów z szambem zamiast mózgu, chce się znęcać nad bezbronną istotą.
  • Odpowiedz
@976497: o jego rodzicach się wypowiadasz, bo to oni, w konsultacji z lekarzami decydują? Tu nie ma mowy o braku lub nie terminacji; nie sygnalizuj wiec tu swojej ubermoralnosci, która każdy z obecnych ma gdzieś.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Tu nie ma już decyzji, bo tu nie ma zdrowia, nie będzie, nie było od samego początku i to nie jest niczyja decyzja.
Tu jest tylko redukowanie cierpienia, albo uporczywa terapia, sadyzm, egoizm, infantylizm, barbarzyństwo, zło, szantaż, hodowla cierpienia na karmę dla bezwzględnych potworów, polski obóz zagłady poprzez fizyczne tortury na resztę życia poszkodowanej istoty, której tylko można skrócić cierpienie.
  • Odpowiedz