Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: Gdzie ona niby przeczytała, że takie ''domieszanie genów'' jest bardzo korzystane, chciałbym poznać te źródła naukowe Pani Domu się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy ona kiedyś widziała, że na przykład pewnych ras psow nie można ze sobą mieszać bo później mają wady genetyczne, tak samo warzyw i owoców. To jest straszne jak ci ludzie maja głowy wyprane.
  • Odpowiedz
  • 3
@Cztero0404 jej źródło to: tak mi się wydaję.

Innymi słowy to dane z doopy. Nie chcę pisać o kwestiach związanych z rasami, a inteligencją, bo panują tu takie zasady, że byłyby może ban. Co do urody mieszanych dzieci. Cóż, uroda to akurat kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: natura to tworzy właśnie różne rasy. Gdyby ta kobieta uważała na lekcji biologii, to by wiedziała że każda kolejna mieszanka by coraz mniej przypominała rasę biała. A o gustach się nie dyskutuje.

Czy mieszanka genetyczna jest potrzebna? No oczywiście! Starczy zobaczyć że przy miastach/wsiach przygranicznych ludzie są troszkę inni.
No ale z wypowiedzi tych kobiet widać, że one lecą na grubo. Domniemam że chodzi im o miks z czarnym, wręcz można wyczytać by płodzić dzieci tylko mieszane.

I teraz żeby
  • Odpowiedz
a takiego pracowitego i kulturalnego Japończyka czy Wietnamczyka to spisują na straty


@AlienFromWenus: bo Azjaci mają małe przyrodzenia, a p0lki ciągnie do dużej knagi

N A T U R A
  • Odpowiedz