Wpis z mikrobloga

Fajny glitch na unlimited food

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku.
W 2022 zebrałem czosnek odłożyłem 250 ząbków na sadzenie resztę zjadłem
Od 2022 nie kupuje czosnku. Przeważnie kończy się mojej rodzinie na przełomie kwietnia i maja kiedy zaczynają się już cebule, czosnek niedźwiedzi. Od maja też zaczynamy zbierać młody czosnek i pędy czosnku

2024 ponad 230 główek czosnku zebrane. Odłożę 250 ząbków na jesienne sadzenie, a resztę będziemy jeść aż do wiosny

Odmiana Harnaś, kilka zawsze słoniowych sadzę choć średnio z nich zadowolony jestem

#ogrodnictwo #minimalizm #finanse #inwestycje
Dobry_Gospodarz - Fajny glitch na unlimited food 

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku....

źródło: temp_file3703246904942834041

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piekuo: Ja mam glitch na selera/pora, jak ci urośnie to na zimę go wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°), u selera obetnij zieleninę i w niezbyt mokrej ziemi niech sobie leży gdzieś w piwnicy, por najlepiej razem z całym szczypiorkiem. Na drugi rok wsadzasz to z powrotem do ogródka i o tej porze jeden i drugi już powinien zacząć kwitnąc, wysieje się w cholerę nasionek, jak chcesz
  • Odpowiedz
  • 26
spokojnie, UE już się tym glichem zajeło xD

w sensie serio, oni chcą zakazać hodowli roślin na własny użytek, bo to "nieekologiczne" XD


@kacappylon: w sensie serio, przestań powtarzać konfederuskie
  • Odpowiedz
@yannikto w którym miejscu tam pisze, że UE ma choćby takie zamiary? Jedyny fragment gdzie pada tam UE to (tłumaczone), a i tak nie ma tam nic o jakichkolwiek regulacjach. ¯\(ツ)/¯ Też nie podoba mi się wszystko co robi UE, no ale litości po co kłamać? Przez takie komentarze, kłamliwe znaleziska ja nawet nie zwracam na to uwagi, bo większość potem okazuje się kłamstwem i zwyczajnie szkoda na to czasu żeby
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: z porem próbowałem samą końcówke z korzonkami wsadzać do ziemi, coś tam rosło ale nie testowałem tego na tyle długo żeby sprawdzić czy wyrośnie cały - myślisz że to też by zadziałało ?
  • Odpowiedz
@kacappylon: oczywiście gowno prawda i jest wręcz przeciwnie, ue daje szmal na krótkie łańcuchy dostaw żeby rolnik sam przetwarzał albo sprzedawal somsiadowi. Później lobbyści przepychają wpuszczanie big Ag z Brazylii czy Ukrainy i wszyscy mają to w dupie bo kojarzą protesty z trollami twojego pokroju ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Dobry_Gospodarz: ja tak samo odkryłem tego glitcha. Teściu pod koniec zeszłego roku dał mi trochę główek. Część obrałem na ząbki i wsadziłem za domem do ogródka i mam więcej główek ( ͡ ͜ʖ ͡) normalnie perpetuum mobile xd
wafel14 - @Dobry_Gospodarz: ja tak samo odkryłem tego glitcha. Teściu pod koniec zesz...

źródło: Ceogz4qC

Pobierz
  • Odpowiedz