Wpis z mikrobloga

Fajny glitch na unlimited food

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku.
W 2022 zebrałem czosnek odłożyłem 250 ząbków na sadzenie resztę zjadłem
Od 2022 nie kupuje czosnku. Przeważnie kończy się mojej rodzinie na przełomie kwietnia i maja kiedy zaczynają się już cebule, czosnek niedźwiedzi. Od maja też zaczynamy zbierać młody czosnek i pędy czosnku

2024 ponad 230 główek czosnku zebrane. Odłożę 250 ząbków na jesienne sadzenie, a resztę będziemy jeść aż do wiosny

Odmiana Harnaś, kilka zawsze słoniowych sadzę choć średnio z nich zadowolony jestem

#ogrodnictwo #minimalizm #finanse #inwestycje
Dobry_Gospodarz - Fajny glitch na unlimited food 

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku....

źródło: temp_file3703246904942834041

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
U mnie ślimaki wyżarły około połowy posadzonych, zanim w ogóle coś z nich zaczęło rosnąć. Z tym, że ja posadziłem sobie lajtowo, 9 sztuk. Zostały 4 sztuki, ale te mają się dobrze.
  • Odpowiedz
@piekuo: Ja polecam chrzan jak ktoś nie ma doświadczenia i chce sobie coś wyhodować :) Zakopujesz kawałek korzenia i samo rośnie. Nie trzeba pryskać, podlewać itp. Jak chcesz mieć więcej to tniesz korzeń na więcej kawałków i samo odrasta. W czasie budowy domu koparka mi rozniosła chrzan po całej działce i pozbyć się tego teraz nie mogę. Ja nie wiem jakim cudem to w ogóle rośnie (wszędzie sucho i do
  • Odpowiedz
Wsadzić ząbek czosnku w ziemie i czekać aż sie glitch uruchomi czy jakoś inaczej sie to robi ?


@piekuo: odkrył jeden prosty trik, producenci przetworzonej żywności go nienawidzą!

Tylko kup sobie dobry czosnek na lokalnym targu, nie wsadzaj chinszczyzny z supermarketu
  • Odpowiedz
"konkret24", równie wiarygodny co te słynne konkrety Tuska.


@ibilon: Spoko, ale ten paskudny Konkret24 podaje cytat z oficjalnego komunikatu biura prasowego Komisji Europejskiej, jest nawet data. Więc jeśli im nie ufasz, możesz drążyć dalej, jest się o co zaczepić. Tymczasem, dla porównania, źródła mireczka powyżej to "trust me bro!"
Tym się właśnie różni dziennikarstwo (nawet, jeżeli mamy zastrzeżenia co do jego jakości) od spiskowych teorii dziejów.
  • Odpowiedz