Wpis z mikrobloga

Fajny glitch na unlimited food

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku.
W 2022 zebrałem czosnek odłożyłem 250 ząbków na sadzenie resztę zjadłem
Od 2022 nie kupuje czosnku. Przeważnie kończy się mojej rodzinie na przełomie kwietnia i maja kiedy zaczynają się już cebule, czosnek niedźwiedzi. Od maja też zaczynamy zbierać młody czosnek i pędy czosnku

2024 ponad 230 główek czosnku zebrane. Odłożę 250 ząbków na jesienne sadzenie, a resztę będziemy jeść aż do wiosny

Odmiana Harnaś, kilka zawsze słoniowych sadzę choć średnio z nich zadowolony jestem

#ogrodnictwo #minimalizm #finanse #inwestycje
Dobry_Gospodarz - Fajny glitch na unlimited food 

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku....

źródło: temp_file3703246904942834041

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: jak schnie to dobrze i protip żeby łatwo się go obierało- wystarczy ząbki zalać letnią wodą i po paru minutach, najlepiej godzinie łupina choć jest wyschnięta to schodzi tak jak na młodym czosnku
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: spokojnie kilka miesięcy może leżeć. Ważne żeby po zebraniu go wysuszyć bo może zgnić. Jak trochę wyschnie to można je w warkocz zapleść i mieć pod ręką w kuchni, albo w jakiejś spiżarce przechowywać
  • Odpowiedz
@piekuo: nie mam pojęcia, ale można próbować, co ci szkodzi jednego poświęcić
O, a jeszcze z takich podobnych, "zglitchowanych" xd warzyw to mam szczypior siedmiolatkę. Jak jest młody to ma fajne cienkie szczypiory, a jak zostawisz parę większych to wypuści baki i się rozsieje, u mnie jakoś zawsze rozsiewa się pod krzakiem i sam się odmładza. Rośnie już nie pamiętam jak długo, a nic przy nim nie trzeba robić i
  • Odpowiedz
akaś instrukcja jak to zrobić, jak zacząć ? Wsadzić ząbek czosnku w ziemie i czekać aż sie glitch uruchomi czy jakoś inaczej sie to robi ?


@piekuo:

Rośnie jak #!$%@? xd Tata powrzucał czosnku do dziur po kretach... bo ponoć to działa xD miałem bekę, że to na krety-wampiry. No i teraz gdy koszę trawę to wyrasta z właśnie tych ex-dziur :P
  • Odpowiedz
@kacappylon dobrze, wszystkiego niech zakażą, na pewno będą owe zakazy respektowane. Wyciągnięte pomysły z czeluści dupy, jak takie idiotyzmy można mówić na serio i chcieć je wprowadźić?
  • Odpowiedz
oni chcą zakazać hodowli roślin na własny użytek, bo to "nieekologiczne"


@kacappylon: Jezeli wierzysz w takie rzeczy to proponuje mniej wykopu i niezaleznych mediow.


  • Odpowiedz
glitch na unlimited food


@Dobry_Gospodarz: Ta. A ja mam glitch na unlimited money - praca.

Dzisiejsza mlodziez jest taka glupia ze hodowanie zywnosci nazywaja glitchem, bo z jednego nasiona sie zrobila cala roslina
  • Odpowiedz
w sensie serio, oni chcą zakazać hodowli roślin na własny użytek, bo to "nieekologiczne" XD


@kacappylon: Nie bierz tego do siebie, ale w twojej głowie bulgocze konfederackie szambo. Człowiek, który ma przynajmniej 10 IQ po przeczytaniu takiego chochoła zastanowi się czy to ma sens, a ty jak kacapski kobold uwierzyłeś i powielasz dalej jawnie rosyjską propagandę.
  • Odpowiedz
spokojnie, UE już się tym glichem zajeło xD


@kacappylon: Oczywiście że się zajęli podobnie jak Związek Radziecki zajął się takim glitchem na Ukrainie.
Nie da się zbudować systemu w którym nic nie masz(TY robaku nie korporacje) i jesteś szczęśliwy jak państwo nie kontroluje prolom podaży jedzenia.
  • Odpowiedz