Wpis z mikrobloga

wykop wymoderował mój wpis z instant karmą, ale chyba przez pomyłkę, bo siusiak był wyblurowany, więc wrzucam jeszcze raz

jak nie spada że streamable to nie rozumie czemu miałoby spaść z wykop.pl

polecam ten filmik karzdemu
powodzenia - wykop wymoderował mój wpis z instant karmą, ale chyba przez pomyłkę, bo ...
  • 24
  • Odpowiedz
@powodzenia: a co, nie ma racji? ja też nie jestem w stanie tego obejrzeć, bo streamable spadło, a mature content dostępny tylko w appce reddita - straszne #!$%@?ństwo z ich strony i ja nie zamierzam takim pedałom ulegać i coś ściągać i konta zakładać, więc trochę jakbyś wrzucił artykul za paywallem. Czyli jęczenie o mirror jak najbardziej zasadne xD
  • Odpowiedz
@ryhu @giga_jablecznik ale jak ktoś wrzuca mirrora to nie dlatego, że sam go zrobił, tylko udało mi się ten sam content znaleźć gdzieś indziej, więc płakanie do takiej osoby że nie ma się konta na reddicie jest nie na miejscu xD tak samo jak płakanie do mnie, że linkuje do streamable. ja tylko przekazuje dalej
  • Odpowiedz
@powodzenia a to nie wiem, ja tam zawsze jakimś grabberem zrzucam film i potem ładuje na streamable, albo wysyłam znajomym plik z filmem (a nie link) whatsappem, żeby nie widzieli na jakie #!$%@? strony typu wykop zaglądam, ale może to ja nienormalny jestem xD
  • Odpowiedz