Wpis z mikrobloga

Odzyskałem swoje M3! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że miałem ostatnio trochę czasu, troszkę się nudziłem, postanowiłem wrócić do czasów młodości i zagrać sobie ponownie w ten legendarny tytuł - NFS Most Wanted. Gra z 2005 roku i jak tak o tym myślę to jaki to musiał być sztos te prawie 20 lat temu. Gdy weszła na salony miałem 7 lat, a pierwszy raz zagrałem u kumpla pewnie gdzieś w wieku 12 lat bo sam nie miałem komputera. Motyw czarnej listy i policja (troszkę ułomna) robią robotę.

Szkoda, że obecne gry jakoś tak nie porywają. Oczywiście jest mnóstwo tytułów, ale jakoś szybko nudzą. Wiadomo, wspomnienia i wyobraźnia z dzieciństwa robią swoje, a i człowiek już starszy, ale kurcze, teraz to wszystko jakieś takie nooo nie wieeem.
Następny będzie chyba Carbon ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecam serdecznie i pozdrawiam ze szczytu czarnej listy

#gry #motoryzacja #wspomnienia #kiedystobylo
BrudnyStyl - Odzyskałem swoje M3! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że miałem ostatnio trochę czasu, ...

źródło: IMG_20240704_214911

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BrudnyStyl szkoda że moda na takie klimatyczne i pseudo realistyczne odwzorowanie nielegalnych wyścigów i miast minęła. Obecne NFS to niestety animowany ulep dla Maciusiów gdzie każda postać stara się być "cool"
  • Odpowiedz
@BrudnyStyl: zawsze mnie wizualnie obrzydzało jak ta gra jest żółto szara i jak chamsko stosuje tani trik z rubberbandingiem AI. Sam gameplay ok. Sztos? Zależy. Imo dobra gra, nie więcej.
Co do ostatnich słów- chcesz docenić dobre gry? Ograj coś naprawdę c-------o.

@Awupin:

animowany ulep dla Maciusiów gdzie każda postać stara się być "cool"

to zdanie pasuje do niemal wszystkich NFS'ów wydanych od 2003 roku
  • Odpowiedz
@BrudnyStyl mega wciągała ta gra, łącznie z jakimiś challenge’ami, fotoradarami, rozwalaniem otoczenia. Mega fajnie się w to grało, dla mnie poza tym jeszcze carbon był spoko noi jeszcze prostreet mimo że po torach to tuning i wygrywanie fur robiło robotę
  • Odpowiedz
@BrudnyStyl: dla mnie najlepszy NFS to Underground 2 ale Most Wanted jako jedyny chyba zbliżył sie do zajebistości NFS U2. Pamiętam że kiedyś nawet była strona gdzie wrzucało się swoje auta i inni je oceniali. ( ͡° ͜ʖ ͡°) przegrałem w MW setki godzin i do dziś robią wrażenie choćby pościgi jak respi ci się tysiąc radiowozów na raz. Ostatni raz grałem chyba jakieś 5 lat
  • Odpowiedz
imho opus magnum serii nfs to był underground 2 gdzie było najwięcej możliwości tuningu.


@eugeniusz_geniusz: Ja zapamiętałem że Carbon miał najwięcej możliwości tuningu, bo można było sobie wielkość wlotów w zderzakach regulować.
  • Odpowiedz