Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Czornyj_Pynia: Owszem taka imigracja by pasowała, bo imigrantki 1. znacznie szybciej by się zasymilowały. 2. założyły by rodziny. 3. zwiększyłaby się dzietność.

Natomiast sprowadzania 2 milionów męzczyzn do kraju, w którym mężczyzn i tak już jest za dużo - to tylko wzrost agresji, frustracji, przestępczości, antyspołecznych zachowań itd. itp.

Nie wiem jak można nie rozumieć tak podstawowych rzeczy i że w ogóle muszę ci to wyjaśniać.
  • Odpowiedz
  • 0
Owszem taka imigracja by pasowała, bo imigrantki 1. znacznie szybciej by się zasymilowały. 2. założyły by rodziny. 3. zwiększyłaby się dzietność.


Natomiast sprowadzania 2 milionów męzczyzn do kraju, w którym mężczyzn i tak już jest za dużo - to tylko wzrost agresji, frustracji, przestępczości itd. itp.

Nie wiem jak można nie rozumieć tak podstawowych rzeczy i że w ogóle muszę ci to wyjaśniać.

To samo słyszałem, kiedy wybuchła wojna na Ukrainie.Gdzie są
  • Odpowiedz
To samo słyszałem, kiedy wybuchła wojna na Ukrainie.Gdzie są te wasze Ksenie? :)


@Czornyj_Pynia: No i nie rozumiem? Źle się integrują uchodźcy, którzy byli głownie kobietami i dziećmi? Wydaje się, że się już odnalazły w naszym kraju i większość pracuje, wychowuje dzieci. Wiele z nich wyszło za mąż za Polaków i stworzyło z Polakami rodziny, i co roku liczba ślubów Ukrainek i Polaków rośnie.
Owszem przyjechali też ukraińscy mężczyzni -
  • Odpowiedz