Wpis z mikrobloga

Dopiero obejrzałem cały filmik, w którym jakiś debil atakuje słownie kobietę, tylko dlatego, że facet z którym jest, jest Azjatą.

I teraz przypominam sobie, że odbiór tego filmu na wykopie był pozytywny, jeszcze czepneli się kobiety, która typa zaatakowała na końcu filmu, że karyna jakaś

Kvrwa, czy te wykopki są normalne? Jakbym był świadkiem takiego zachowania to bym sam kasował tego gościa. I właśnie dlatego, że jestem polakiem, europejczykiem, mieszkańcem CYWILIZOWANEGO świata, a nie jakiejś Rosji. W Polsce każdy ma prawo wyjść sobie na zakupy bez myślenia, czy jakiś prawak z gwoździem w mózgu będzie oceniał czyjeś wybory życiowe. Idę o zakład, że ten "obrońca białego świata" jest częstym gościem w kościele. Ściek i odpad społeczny.

#polityka #bekazprawakow
  • 82
  • Odpowiedz
I teraz przypominam sobie, że odbiór tego filmu na wykopie był pozytywny,


@czemuztak: Jak zobaczyłem komentarze to aż mi żołądek wykręciło. Chyba czas znowu zrobić sobie przerwę od wykopu.
  • Odpowiedz
  • 1
@czemuztak Banda sfrustrowanych #!$%@? szuka problemów wszędzie tylko nie w sobie? Nowe nie znałem xD

A ten #!$%@? już dawno powinien wylecieć z tego kraju, do amerykańskiego żołnierza też już się #!$%@?ł na innym nagraniu.
  • Odpowiedz
@czemuztak: z jednej strony debil, ale nie da się ukryć że Hindus plus Polka to już nie jest rzadkość na polskich ulicach, plus dziecko a ktoś yebie 2 etaty i nawet żadna na niego nie spojrzy a tu ktoś studiuje i roocha za jego kasę.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Z przyzwyczajenia. Ponad 18 lat mam tutaj konto. Myślałem nad redditem ale layout tej strony jest dla mnie straszny, może jakieś wtyczki zainstaluje. Wykop się kończy, a średnie IQ użyszkodników szoruje po dnie.
  • Odpowiedz
@Jariii: lipne tłumaczenie, podejrzewam, że jesteście tu raczej po to by siać polityczną propagandę, bo na żadne tematy nie dyskutujecie, tylko walicie konia do tego samego kotleta.
Ale dla ciebie podejrzewam, że reddit to idealny portal. Dla typowych soyboyów ( ͡º ͜ʖ͡º)
robert-kuzba - @Jariii: lipne tłumaczenie, podejrzewam, że jesteście tu raczej po to ...

źródło: femboy

Pobierz
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Ja się nie tłumaczę. Ale dzięki takim komentarzom ciągle tu jestem. Za każdym razem przypominam sobie dlaczego nie usunąłem konta. Jak to mówią nie masz po co żyć, żyj na złość innym ¯\(ツ)/¯ Pysznie.
  • Odpowiedz
@czemuztak: pobiłbyś kogoś za to co mówi bo jesteś obrońcą cywilizowanego świata? XD

Brzmisz jak antifiarz 50kg

Jeszcze ten atak na kościół zupełnie nie związany z tematem xD
  • Odpowiedz
@czemuztak: no niestety rosyjska proprawicowa narracja, najlepsze jest to że te biedne namiastki człowieka dają sobie wmówić że to wina kobiet, bo śmią mieć własne zdanie i wolny wybór, przecież od takich ludzkich śmieci chcieliśmy się uwolnić, przecież nasi dziadkowie walczyli z ludźmi ogarniętymi taka ideologia, po to by 70 lat później roszczeniowi niby mężczyźni zaczepiali i obrażali Polke, wstyd i hańba, zero honoru.
  • Odpowiedz
@czemuztak: europejczyk broni nieeuropejczyka tak europejczyk dba o europę, a jakby z ruskiem byla to też git nie, każdy rów wyliże europejczyk z europejskimi zasadami. Szanuj europejczykow europejczyku. Nie chodzę do kościoła jkbc.
  • Odpowiedz