Wpis z mikrobloga

Dopiero obejrzałem cały filmik, w którym jakiś debil atakuje słownie kobietę, tylko dlatego, że facet z którym jest, jest Azjatą.

I teraz przypominam sobie, że odbiór tego filmu na wykopie był pozytywny, jeszcze czepneli się kobiety, która typa zaatakowała na końcu filmu, że karyna jakaś

Kvrwa, czy te wykopki są normalne? Jakbym był świadkiem takiego zachowania to bym sam kasował tego gościa. I właśnie dlatego, że jestem polakiem, europejczykiem, mieszkańcem CYWILIZOWANEGO świata, a nie jakiejś Rosji. W Polsce każdy ma prawo wyjść sobie na zakupy bez myślenia, czy jakiś prawak z gwoździem w mózgu będzie oceniał czyjeś wybory życiowe. Idę o zakład, że ten "obrońca białego świata" jest częstym gościem w kościele. Ściek i odpad społeczny.

#polityka #bekazprawakow
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CebulowyKrul: a skąd wiesz że ten człowiek nie jest Europejczykiem? Znam osobę ciemnoskóra która lepiej mówi po polsku od niejednego rodaka, urodziła się w Polsce jest Polakiem ale całe życie musi się zmagać z takimi ignorantami którzy sobie dumają że europejczyk czy też Polak musi być biały.
A może Polak musi mieć powyżej 185 wzrostu bo inaczej to odpad, i zakałą wysokiego dumnego narodu, to co? Mam chodzić i upominać
  • Odpowiedz