Wpis z mikrobloga

Dopiero obejrzałem cały filmik, w którym jakiś debil atakuje słownie kobietę, tylko dlatego, że facet z którym jest, jest Azjatą.

I teraz przypominam sobie, że odbiór tego filmu na wykopie był pozytywny, jeszcze czepneli się kobiety, która typa zaatakowała na końcu filmu, że karyna jakaś

Kvrwa, czy te wykopki są normalne? Jakbym był świadkiem takiego zachowania to bym sam kasował tego gościa. I właśnie dlatego, że jestem polakiem, europejczykiem, mieszkańcem CYWILIZOWANEGO świata, a nie jakiejś Rosji. W Polsce każdy ma prawo wyjść sobie na zakupy bez myślenia, czy jakiś prawak z gwoździem w mózgu będzie oceniał czyjeś wybory życiowe. Idę o zakład, że ten "obrońca białego świata" jest częstym gościem w kościele. Ściek i odpad społeczny.

#polityka #bekazprawakow
  • 82
  • Odpowiedz
  • 9
@Sl_w_k_1: ale co to za argument? Czy uważasz, że jest ok gdy w Holandii albo UK szczuje się na Polaków, bo jakaś część nie umie się zachować, kradnie itd? No moim zdaniem nie.

Ja mówię o tym przypadku, który jest zwykłym rasizmem. Kobieta została zaatakowana bo była z facetem innego koloru skóry. Skąd ten typ wie, czy są małżeństwem, czy przyjechali może na wakacje? Może to jest brytol z trzeciego
  • Odpowiedz
@fastmotion Taka to jest tu dyskusja, po co argumenty, lepiej wyśmiać kogoś bo ma śmiesznego dziadka na avatarze. Tu chyba panuje jakaś dziwna definicja faszyzmu. Faszyzm działa na zasadzie jesteś z nami albo przeciwko nam, albo należysz do grupy A albo B, nasi lub wrogowie. Wolność słowa pozwala na wypowiedzi zarówno z grupy A jak i B i na tym polega normalna debata po której można próbować wyciągać jakieś wnioski na
  • Odpowiedz
  • 1
@Ozjasz_Goldberg_Mk_II: właśnie dla jednostek mało inteligentnych i oczytanych, normalna dyskusja sprawia chyba fizyczny ból. Łatwiej atakować, zwłaszcza słabszych, bo gdyby to był facet z ciemnoskórą kobietą, to domyślam się, że taki filmik by nie powstał, bo właśnie tyle "odwagi" mają tacy ludzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@kawior2007: Ale tu jest kobieta robiąca sobie zakupy w jakiejś castoramie, co to ma do np imigranci z granicy? Czy po prostu #!$%@?ć, każdy innego koloru to wróg zachodniego świata? Skąd koleś nagrywający ten film wiedział kim jest ten facet, skąd jest, jakim jest człowiekiem i co sobą reprezentuje?
  • Odpowiedz
@fastmotion Tak wzmaga, bo zakazy generują kolejne zakazy, aż w końcu powstanie tylko jedna słuszna linia wypowiedzi i wracamy do punktu wyjścia. Nie twierdze, że istnieje jakikolwiek złoty środek, ale też nie da się zadowolić wszystkich. Bardziej bym powiedział, że trzeba byłoby dążyć by każdy był poszkodowany w równym stopniu bo idealny system nie istnieje, demokracja ssie, ale nic lepszego nie mamy lub jeszcze nie odkryliśmy
  • Odpowiedz
Azjatami w Polsce nazywa się tych że skośnymi oczami, a nie z półwyspu indyjskiego


@Karl_Tofel: Azjatami nazywa się ludzi urodzonych na kontynencie azjatyckim. A teraz weź globus, sprawdź gdzie leżą indie i przestań się błaźnić
  • Odpowiedz
  • 6
@BrakWolnegoLoginu: jesteś tak mało inteligentny, że nawet tego minutowego filmiku nie zrozumiałeś? Ten pajac zaczepiał kobietę, prawdopodobnie polkę. Więc tak, dobrze że ludzie "przeżywają" takie burackie i rasistowskie zachowanie, bo my chcemy żyć w cywilizowanym kraju.
  • Odpowiedz
@czemuztak: "Idę o zakład, że ten "obrońca białego świata" jest częstym gościem w kościele. Ściek i odpad społeczny" - potępiasz człowieka który działa według stereotypów a robisz dokładnie to samo. Nie jesteś od nikogo lepszy a wręcz przeciwnie jesteś dokładnie takim samym skrajnym fanatykiem tylko według neuropejskich poglądów.
  • Odpowiedz
  • 1
@wrednyroman: "neuropejskich" xd

Tak, skąd ja to sobie wziąłem, że "obrońcy zachodniej cywilizacji", najczęściej na sztandarach noszą krzyż i "tradycję" xd no jak ja w ogóle śmiem śmieć xd
  • Odpowiedz