Wpis z mikrobloga

Dopiero obejrzałem cały filmik, w którym jakiś debil atakuje słownie kobietę, tylko dlatego, że facet z którym jest, jest Azjatą.

I teraz przypominam sobie, że odbiór tego filmu na wykopie był pozytywny, jeszcze czepneli się kobiety, która typa zaatakowała na końcu filmu, że karyna jakaś

Kvrwa, czy te wykopki są normalne? Jakbym był świadkiem takiego zachowania to bym sam kasował tego gościa. I właśnie dlatego, że jestem polakiem, europejczykiem, mieszkańcem CYWILIZOWANEGO świata, a nie jakiejś Rosji. W Polsce każdy ma prawo wyjść sobie na zakupy bez myślenia, czy jakiś prawak z gwoździem w mózgu będzie oceniał czyjeś wybory życiowe. Idę o zakład, że ten "obrońca białego świata" jest częstym gościem w kościele. Ściek i odpad społeczny.

#polityka #bekazprawakow
  • 82
  • Odpowiedz
  • 15
@czemuztak Też to widziałem, ludzie mają tak sprane mózgi tutaj że masakra. Na r/poland też ktoś wrzucił ten filmik i tam były same normalne reakcje, mimo że to jest ten bardziej prawicowy polski subreddit.
  • Odpowiedz
@czemuztak: też uważam to samo, jestem przeciwko sprowadzania ciapaków dlatego że robią chlew i pogarszają bezpieczeństwo, a zaczepianie na ulicy losowych Hindusów to robienie chlewu i stanowienie zagrożenia czyli właśnie te powody dzięki którym jesteśmy przeciwko ich sprowadzaniu, więc taki Polak mimo bycia białym powinien być tak samo wydalony z Polski gdzieś na księżyc, bo w tym przypadku jest gorszy od niezawadzającego Hindusa.
A jeśli chodzi o tego typa gadającego
  • Odpowiedz
@czemuztak: Wczoraj to czytałem i miałem rozkminę jakbym siedział ze znajomymi i ktoś zaczął pokazywać Polke z murzynem na telefonie i #!$%@?ć to co wykopki piszą to raczej byśmy więcej takiego toksyka nie zapraszali xD

Oni są psychicznie chory i siedzenie w swojej bańce będzie to tylko potegować
  • Odpowiedz
  • 8
@Bananek2: Dokładnie. Zaślepienie swoją nienawiścią do każdego "innego", sprawia że ludzie cofają się do epoki kamienia łupanego. Nawet kibole to zrozumieli, i nie wydają odgłosu małp, gdy czarny piłkarz jest przy piłce. Może są jakieś przypadki, zaraz ktoś mi tu będzie udowadniał to, ale co do zasady, takie zachowanie nawet na stadionie ludzie już uważają za obciach.

@Kiedys_Mialem_Fejm kiedyś szliśmy ze znajomymi, przez miasto, był też taki dalszy znajomy
  • Odpowiedz
Zabieranie wolności słowa tylko nasila faszyzm

@Ozjasz_Goldberg_Mk_II: a zakazywanie pedofilii tylko nasila pedofilię. Potrzebny jest złoty środek, tak zwana lekka pedofilia ™©. Wtedy jest balance in nature.

Masz jeszcze jakieś korwinowe mądrości? Może wkleisz to o mniejszym źle z wiedźmina?
  • Odpowiedz
@czemuztak: Mam nadzieję, że to w większości ludzie od Mateckiego klepią te komentarze, bo takiego ścieku dawno nie widziałem, przebiło liczenie czarnych przez wykop i wiele innych podobnych akcji.
  • Odpowiedz