Wpis z mikrobloga

Dopiero obejrzałem cały filmik, w którym jakiś debil atakuje słownie kobietę, tylko dlatego, że facet z którym jest, jest Azjatą.

I teraz przypominam sobie, że odbiór tego filmu na wykopie był pozytywny, jeszcze czepneli się kobiety, która typa zaatakowała na końcu filmu, że karyna jakaś

Kvrwa, czy te wykopki są normalne? Jakbym był świadkiem takiego zachowania to bym sam kasował tego gościa. I właśnie dlatego, że jestem polakiem, europejczykiem, mieszkańcem CYWILIZOWANEGO świata, a nie jakiejś Rosji. W Polsce każdy ma prawo wyjść sobie na zakupy bez myślenia, czy jakiś prawak z gwoździem w mózgu będzie oceniał czyjeś wybory życiowe. Idę o zakład, że ten "obrońca białego świata" jest częstym gościem w kościele. Ściek i odpad społeczny.

#polityka #bekazprawakow
  • 82
  • Odpowiedz
  • 7
@Ozjasz_Goldberg_Mk_II: Tak, trzeba oddać wykopowi, że póki "normalnym" ludziom chce się pisać, to jeszcze można przeczytać glosy rozsądku. Ale w tym wypadku miałem jakieś poczucie, że na temat tego filmu były same pozytywne opinie + jakaś inba że modek usunął znalezisko. A dzisiaj odpaliłem no i jakiś debil pruje się do kobiety, że ma faceta nie z tej rasy.
A MOŻE BYŁ TO PREMIER WIELKIEJ BRYTANII?! ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Ulyssos: masz rację, napisałem faszyzm bo lekceważę większość wykopków którzy nie rozumieją różnicy, chodziło mi o rasizm. Łap plusa za czujność
  • Odpowiedz
@Filjan: większość wykopków toczy pianę jak usłyszą, że ktoś nazywa ich faszystami - bo to oskarżenie bezpodstawnie często lewacy rzucali na zwykłych rasistów czy innych ksenofobów.

I np nazywanie trumpa faszystą traktują jako coś komicznego xD
  • Odpowiedz
@czemuztak: w zachodnich korporacjach zauważono że jak pojawi się jeden pan beżowy to zaraz pojawią się kolejni.

A druga rzecz moja szwagierka ma męża z Afryki.
To jest inny wszechświat mentalny
  • Odpowiedz