Wpis z mikrobloga

Z tego co zauważyłem to zawsze punki śpiewają o tym że wolą brzydkie kobiety np. Bez zęba na przedzie lub z małymi cyckami. Toteż ja sam takowej szukam bo piękne kobiety są poza moim zasięgiem, lecz mam z tym problem bo ledwo co gdzie wyjdę na miasto to zawsze widzę samych ładnych ludzi. Tak było jak chodziłem do liceum, jak chodziłem na studia, i tak jest dzisiaj. W takim środowisku nie mam prawa czuć się pewnie i komfortowo bo sam jestem brzydki i wyglądam jak g---o. Takie miałem dylematy jak słuchałem sobie płyty Kultu pt. ostateczny krach systemu korporacji na którym znalazła się piosenka poniżej jak i znany hit tej kapeli pt. Gdy nie ma dzieci w domu. To nie jest tak że nie lubię polskiego rocka, lubię Kult i lubię polskiego punk rocka, jednakże za każdym razem jak słucham większość takich utworów to zawsze mam poczucie że ich przekaz jest już tak jakby nieaktualny. Być może to zmiany społeczne i pokoleniowe, sam nie wiem. Już nawet nie mówię że ciężko mi jest się dogadać z kobietami dla których uroda i wygląd to wszystko co ich obchodzi. Płeć siurkowa tak samo. Wszyscy tylko siłownia, barber , rozwój osobisty i inne tego typu stawanie na głowie. A zaprosić na pizzę, p--o czy koncert nie zaprosisz, bo nie pijo, nie jedzo fast foodów i nie imprezujo. I wszyscy są ładni poza mną. I tak ludzie zapominają że uroda to nie wszystko, że jednak trzeba coś sobą reprezentować i znać podstawowe wartości moralne. Wymiotować mi się chce jak pomyślę jakim jesteśmy zadufanym w sobie społeczeństwem, kiedyś nikt się nie czepiał Twojego wyglądu a teraz już sam nie mam słów na to, jak ludzie się traktują nawzajem skoro są nagminnie oceniani po wyglądzie. Takie coś donikąd nie prowadzi.
Kult - Dziewczyna bez zęba na przedzie
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegrywowamuzyka #stulejacontent #atrakcjonizm #bekaznormictwa #teatrfigurwoskowych
NevermindStudios - Z tego co zauważyłem to zawsze punki śpiewają o tym że wolą brzydk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach