Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że jak się uśmiechniesz do #niebieskiepaski to on to odwzajemni? Dziś podziękowałem kurierowi z uśmiechem - on odwzajemnił.
Kurierka z tej samej firmy - podobna sytuacja - ona kamienna twarz. xD
W żabce kasjerka jak widziałem kątem oka, że się spojrzała kiedy wykładałem towar na kasę, to #!$%@?ła wzrokiem wywracając oczami.

W Niemczech z taką sytuacją się nie spotkałem. #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #polska
  • 10
  • Odpowiedz
W żabce kasjerka jak widziałem kątem oka, że się spojrzała kiedy wykładałem towar na kasę, to #!$%@?ła wzrokiem wywracając oczami.


@jakismadrynickpolacinsku: Może dla tego, że ona takich ma zapewne kilku dziennie i większość z nich jeszcze gapi jej się na dupę prawdopodobnie. Jakoś ja nigdy problemów nie mam i nie miałem z kasjerkami w żabce.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Wychodząc z mieszkania zawsze mówię "dzień dobry" mijanym osobom. Ani kobiety ani mężczyźni nie mówią tego pierwsi, ale tylko kobiety (o ile odpowiedzą) to mają minę taką jakbym zabił im ojca.

Dodam, że jestem obiektywnie takim 9/10 więc to nie kwestia kartoflanej mordy.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: To zależy od człowieka a nie od płci. Znam i widuje równie dużo męskich buców, którzy ciągle mają minę jakby mieli gówno pod nosem i są mega niesympatyczni. I nie każdy odwzajemnia uśmiech. A kobiety mają jeszcze jeden powód do tego, żeby być powściągliwymi: nie chcą, żeby zaczepiali je Jany :))) Faceci są chorzy (przynajmniej niektórzy) bo myślą, że jak kobieta się uśmiechnie z grzeczności to od razu na
  • Odpowiedz