Wpis z mikrobloga

jak śmiesz oszczędzać pieniądze


@italia__: ceny betonu stonks, inflacja stonks, oprocentowanie depozytów not stonks, super oszczędzanie bulwo jesli twoim celem jest zakup nieruchomości xD
  • Odpowiedz
@italia__: wystarczy zmienić narrację, Polacy najbardziej rodzinnym narodem. Dbają o swoich rodziców i wychowanie dzieci w szacunku do wielopokoleniowego dziedzictwa
  • Odpowiedz
@italia__: najlepsze jest to, że ze wszystkich badań wynika, że osoby mieszkające w domach wielopokoleniowych (wiadomo nie można wymagać od ludzi mieszkających w małych klitkach) osiągają społecznie lepszą pozycję, prace czy zarobki i nieczęsto popadają w problemy, dlatego naprawdę nie rozumiem czemu ten model jest wyśmiewany.
  • Odpowiedz
@italia__ to że młodzi mieszkają z rodzicami to nie jest żadne nowe zjawisko. W dawnych czasach przecież istniały rodziny wielopokoleniowe. Dopiero gdzieś w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku zapanował jakiś taki zwyczaj, że młodzi wyprowadzali się od rodziców tuż po ślubie.
  • Odpowiedz
Ogólnie to nie mam nic do mieszkania z rodzicami, jeśli rodzice mają duży dom i są spoko to czemu nie, ale mieszkać w jakiejś klitce z rodzicami co Cię wypytują o wszystko to dajcie spokój, a znam takich gości xD według mnie każdy powinien robić w zgodzie a ze sobą, sam się wyprowadziłem jak miałem 19 lat, pomimo, że moja mama ma duży dom i ogólnie jest spoko, ale jednak wolę niezależność.
  • Odpowiedz
@italia__: przecież Polacy z definicji są gównem wyłącznie przez to że są Polakami, jeśli jest się codziennie pogardzanym i wyśmiewanym prze kilkanaście lat to już niżej upaść nie można.
  • Odpowiedz
@krne: Tak, kobieta może dobrze gotować, lub również mieć jakąś dobrą pracę. Dla przykładu Lekarz będzie szukał również kogoś z dobrze płatną pracą. Co to ma do tego, że kolega jest ciamajdą bez ambicji który chwali się na wykopie jakimś gospodarstwem w dupach dolnych?
  • Odpowiedz
  • 0
@Rustyyyy: Luzik, mnie tam nie obchodzi, że trollujesz, wolna wola. Kiepsko ci to wychodzi, niestety. Po odpowiedziach widać, że rozumiesz o co chodzi z pytaniem o kwestię zaradności.
  • Odpowiedz
  • 1
pięknie uczucie jest mieć dom i to bez kredytu, taka wolność, pełna wypłata zostaje na pierdoły, ajajaj polecam ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
  • 0
@krne: Ale przyznaj że większość z tutaj komentujących, nie podejmie żadnej próby usamodzielnienia się, z wygody.
Ja to wiem i ty to wiesz. Mudzyn czy inny Pajet będzie w stanie, ale polak z dziada pradziada nie.
  • Odpowiedz