Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: Hehehe.

Weź mi zdefiniuj o co chodzi z tym usamodzielnieniem się przez jakiegoś tam Mudzyna czy Pajeta, bo nie bardzo wiem jak wygląda to ich samodzielne życie.
  • Odpowiedz
@krne:
1. skoro uganda indie czy inny #!$%@? jest złym miejscem do życia, to zamiast płakać na forach przychodzi pieszo, lub przyjeżdża jakimiś autobusami do innego kraju.
2. okazuje się że da się.
3. zalewając polkę dostaje obywatelstwo Unii Europejskiej, więc może wybrać jeszcze bogatszy kraj jeśli uzna to za właściwe.
  • Odpowiedz
ze wszystkich badań wynika, że osoby mieszkające w domach wielopokoleniowych (wiadomo nie można wymagać od ludzi mieszkających w małych klitkach) osiągają społecznie lepszą pozycję, prace czy zarobki i nieczęsto popadają w problemy, dlatego naprawdę nie rozumiem czemu ten model jest wyśmiewany.


@MatPL1122: właśnie dlatego. Tu docelowo ma być zatomizowana dwunoga trzoda robocza zadłużona pod korek i mająca "na atrakcyjne raty"/"w abonamencie" dosłownie wszystko. Silni ludzie mający oparcie w rodzinie i
  • Odpowiedz
Szczególnie gorącego Włocha, gdzie jeszcze więcej ich mieszka z rodzicami xd. Oni to dopiero prawdziwe mamisynki, ale wtedy to słodkie xd. Np. dalsza znajoma znalazła se Włocha i mieszkała z jego rodzicami i nawet dziadkami w jednym domu xd. To ona też została włoskim gniazdownikiem? xd


@arsze_nick: Ja mam znajomą co wyszła za Włocha, to jak ten nagle zmarł na zawał serca to jego rodzina doprowadziła do tego, że ona
  • Odpowiedz