Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia wiecie co nie podoba mi się u naszych zachodnich sąsiadów? Na pewno to, że policja i prokuratura stanowczo ścigają każde udostępnienie w internecie filmów i zdjęć z poważnych zdarzeń. Zera i jedynki nie mogą cie skrzywdzić, nie istnieją, nie są prawdziwe a #internet winien być dzikim zachodem nieregulowanym prawnie. Mozaika pikseli z ograniczoną ilością kombinacji, gdzie jedna jest zakazana a inna niee to absurd z logicznego punktu widzenia. Masz 100 klocków w różnych kolorach i nie możesz z nich ułożyć określonych kształtów. To chore. Nie ma czegos takiego jak rozpowszechnianie w internecie, internet to dalej siec telefoniczna transmitująca dane z jednego komputera do drugiego. To tak jakby karac za dzwonienie do znajomych i rozpowszechnianie plotek, dokładnie to samo. Informacja chce byc wolna elo #fotografia #prawo #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
Mozaika pikseli z ograniczoną ilością kombinacji, gdzie jedna jest zakazana a inna niee to absurd z logicznego punktu widzenia


@KingaM: błądzisz. Przecież nie chodzi o piksele, tylko treść którą niosą. Z pikseli można zrobić fejka, jak KingaM daje dupy autobusowi arabów za działkę kryształu. Z tych samych pikseli da się złożyć laurkę przedszkolaka na Dzień Matki. Naprawdę "z logicznego punktu" widzenia nie ma różnicy? To nie logika, tylko redukcjonizm posunięty
  • Odpowiedz
  • 1
@Kj5s6f2dk7s54o: dochodzimy do momentu w których ludzi aresztuje się za rysunki i zdjęcia których wykonanie nie musiał angażować się człowiek, ergo, żadna krzywda się nie działa nikomu. Absurd.
  • Odpowiedz
@KingaM a tekst to tylko literki, a literki to tylko liczby. Jeśli ktoś odpowiednio ułoży literki i zleci komuś zabójstwo kogoś, to idzie siedzieć.

A z klocków można ułożyć swastykę. Tak jak z pryncypałków.

Pieniądze na koncie to tylko liczby. Daj mi trochę tych liczb.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o @Rasteris płacz na wykopie, że usuwają memy, np. z Lewandowska. Chwilę później: cenzura? -jestem za!
A wypad komuchhy do ruskich, Chin albo Korei Północnej, a od wolności słowa się odwalcie.
Ps. Lewandowska to tylko przykład, można wstawić tam inne treści. Piszę to, bo dużo debili tu siedzi, którzy zamiast prowadzić dyskusje, dopierdziela się do jednego wyrazu i szlag trafia cała dyskusje.
  • Odpowiedz