Wpis z mikrobloga

Przypominam o letniej akcji "heder" Zglaszamy chamów!

przyrząd żniwny czyli tak zwany heder ma dostosowaną szerokość do możliwości kombajnu zbożowego. Zbudowany jest z systemu tnącego, nagarniającego oraz wciągającego, ścina kłosy wraz ze słomą, która później jest odseparowana i cięta przez rozdrabniacz słomy lub pozostawiana w pokosie za kombajnem.

Jazda z tym po drogach publicznych jest zabroniona. Mandat moze wynosić nawet 5k. Widzisz kombajn z hederem, nie zjeżdżaj na bok. Nie ustępuj drogi. Dzwon na policję. Operator powinien zdemontować hedera i ciągnąć za kombajnem, o czym doskonale wie, ale ma w dupie
Zgłaszajmy ich zanim kolejny raz będą blokowac drogi, bo nie moga czegoś sprzedać
#polskiedrogi #kierowcy #motoryzacja #polska #zniwa
robert5502 - Przypominam o letniej akcji "heder" Zglaszamy chamów!
przyrząd żniwny cz...

źródło: Screenshot_2024-04-02-13-22-32-153

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@robert5502: Już nie mogę się doczekać, oby się udało! Ale w Twoim wpisie widzę jeden błąd

Zgłaszajmy ich zanim kolejny raz będą blokowac drogi, bo nie moga czegoś sprzedać

Im sie zwyczajnie nie chce pomyśleć żeby coś sprzedać, wolą kwiczeć zamiast wziąć sprawy w swoje ręce
  • Odpowiedz
@piratestorm: To rolasy na ciebie donoszą że masz za duży spoiler w aucie albo opony i teraz im się chcesz odwzajemniać tym samym? stałeś sie samozwańczym szeryfem- społecznikiem i będziesz biegał z byle donosem?
  • Odpowiedz
  • 441
@gdzie_mi_tu
Prawo i zasady sa właśnie po to żeby dyscyplinować chamów którzy nie chcą sie do tych ogólnie przyjętych zasad społecznych stosować.

To nie moja wina ze cham się nie stosuje do zasad. Większość sie do nich stosuje, wiec cham też powinien.
  • Odpowiedz
  • 105
@gdzie_mi_tu
Tak ja jestesm od tego zeby takim chamom jak ty pokazac miejsce w szeregu.

Nie, nie jestes wyjątkowy, nie stare rolasy nie ratuja swiata tym, że grzebią w ziemi. Robota jak każda i obowiązki masz spełniać, albo tym złomem na droge nie wyjeżdżaj - jeździj se tam po polu w kółko.
  • Odpowiedz
odezwał sie największy konfident, kapusie mają znajomych?


@gdzie_mi_tu: Przecież jeżdżenie z hederem stwarza realne zagrożenie życia na drogach. Nie jeden wypadek śmiertelny był przez to, że jakiś leń idiota bez mózgu nie chciał odczepiać headera.

Jak ktoś dzwoni na policję, bo widzi jak #!$%@? sąsiad katuje żonę, to też jest kapuś? A jak widzę #!$%@? kolesia co wsiada za kółko i dzwonię na policję to też jestem kapuś? A może
  • Odpowiedz
@wodzik: Nie porównuj katowania żony do jazdy z hederem bo to dwie kompletnie inne kwestie. Czy Ty jak przekroczysz prędkość albo stworzysz podobne realne zagrożenie na drodze to donosisz na siebie?
  • Odpowiedz
A jak widzę #!$%@? kolesia co wsiada za kółko i dzwonię na policję to też jestem kapuś?


@wodzik: W trakcie żniw to można trafić kumulację. Jazda z hederem pod wpływem alkoholu xD Te alkusy się nic nie boją.
  • Odpowiedz