Wpis z mikrobloga

W profilu pacjenta powinna być opcja, że nie lubię rozmów.
Bo okulistka mnie zagaduje przy badaniu i szykowaniu papierów, gada jak z normalnym człowiekiem, a dla mnie to niepotrzebne napięcie i stres.
Ja się nie czuję źle obsłużony, jak lekarz wykona swoją pracę nic ponad poprawnie technicznie wykonane badanie.
#autyzm #psychologia #fobiaspoleczna #sluzbazdrowia #asperger #introwertycy #introwertyzm #okulista #ankieta

Też tak masz?

  • Zagadują mnie a po co? 33.3% (20)
  • Nie zagadują i dobrze 20.0% (12)
  • Zagadują i fajne 35.0% (21)
  • Nie zagadują, a mogliby 11.7% (7)

Oddanych głosów: 60

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
a jak ci przebiegło badanie anusa? podobało się bardziej? Pewnie z palcem w dupie ci było lepiej niż gadać z babą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@pyszniarz: Wracaj rozpaczać po nie swoim synu.
  • Odpowiedz
@look997: trzeba nabierać wprawy. Ja mimo autyzmów jestem dobry w rozmowach 1:1. Dopiero integracja z grupą przerasta moje zdolności.

Najłatwiej gadać jakieś losowe głupoty. Kiedyś kupując w aptece pojemnik do badania moczu dostałem w zestawie łyżeczkę (do.. czegoś innego). No to mówię, że nie jest potrzebna, ale może się nadać do lodów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@look997: Lubię jeśli nie jest na siłę. Jeśli ktoś próbuje inicjować rozmowę, a Ty nie masz w niej ochoty uczestniczyć, to możesz czuć się jak na przesłuchaniu. Jeśli jednak jesteś zaangażowany w rozmowę, to możesz pokierować w taki sposób, żeby poruszyć coś co jest bardziej interesujące.

Inna metoda, to sam zaczynasz mówić coś losowego, a to ta druga osoba już będzie się martwić co odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koobik: Miałem moment, że potrzebowałem z kimś gadać, ciągnęło mnie do tego, i zrealizowałem tę potrzebę. Nic z tego nie wyniknęło ostatecznie no ale z kimś tam gadałem przez jakiś czas.
  • Odpowiedz