Wpis z mikrobloga

ile lat jeszcze pojeździ tym 27 letnim wozem


@Afrobiker: Dwa, później musisz zmienić samochód na 26 letni, ewentualnie możesz jak na prawdziwego biznesmana przystało doinwestować ten tysiąc, kupić samochód z 2005 roku i jeździć nim do 2030 roku. No ale takie rzeczy tylko dla bogatych więc rozumiem oburzenie ze strony prawackiego parówkowego imperatora.
  • Odpowiedz
  • 17
@Mandarex: Ale to tylko początek, w 2028 czyli za niecałe 4 lata już będą to auta w wieku 14 lat. Czyli ja moim z 2010 nie wjade ;] Przecież to zawsze tak jest, zaczyna się łagodnie i dopiero później dociskają śrubę. A najgorsze jest to, że wszystko ma na celu ratowanie gospodarki niemiec. Czy kiedyś był problem latem ze smogiem? Czy latem przekraczają normy emisji spalin? :)
  • Odpowiedz
@emasele: w tym że palącym 20 litów na 100 km BMW X 7 Bi trubo quattro itd możesz wjechać do centrum a palącym 4,5 l maluszkiem już nie , bo cie ruch..ja w dupę czaskoski i świta ...
  • Odpowiedz
Czyli ja moim z 2010 nie wjade ;]


@Simfecstio: Ja #!$%@?, ja rozumiem że część społeczeństwa jest słabo wyedukowana, ale że aż tak? Ty swoim z 2010 roku wjedziesz do 2032, myślę że przez 8 lat dasz radę uzbierać te 5 tysięcy aby w 2032 kupić osiemnastoletni samochód.

Od 2028 diesel z Euro 6 nie wjedzie


@manualnyautomat: Dlaczego kłamiesz?
  • Odpowiedz
A jakie samochody będą mogły za parę lat tam wjechać?


@Janusz_Rekina: No jakie? W ostatnim etapie osiemnastoletnie, obecnie taki samochód jesteś w stanie kupić za całe 3 tysiące złotych, rozumiem że na to stać tylko najbogatszych? XD
  • Odpowiedz
Dwa, później musisz zmienić samochód na 26 letni,


@Mandarex: No tu już manipulujesz zamiast dyskutować, bo niedługo to będą samochody z Euro 6. Tym bardziej, że częśc wymogów jest narzucona ideologicznie- jeśli mały samochód z LPG emituje mniej co2, pyłów i no, niż duzy SUV z normą euro 7 to dlaczego ten suv wjedzie, a małe auto nie?
  • Odpowiedz
Najwyraźniej nie potrafisz czytać


@manualnyautomat: Zabawny jest ten brak autorefleksji. W 2028 roku maksymalny wiek w roku wdrożenia to 2015 i możesz nim jeździć do 2030 roku. Skończ już się kompromitować.
  • Odpowiedz