Wpis z mikrobloga

No tu już manipulujesz zamiast dyskutować


@djtartini1: Ja #!$%@?, dla was wszystko co nie zgadza się z waszym światopoglądem to manipulacja. Fakty są takie, że od dziś maksymalny wiek pojazdu to 27 lat i ciężko nazywać kogoś kto jeździ takim samochodem bogatym.

jeśli mały samochód z LPG emituje mniej co2, pyłów i no, niż duzy SUV z normą euro 7 to dlaczego ten suv wjedzie, a małe auto nie?

#!$%@?
  • Odpowiedz
@Mandarex zabawny jest brak umiejętności odczytania nawet debilnego obrazka - od 2028 samochód z dieslem Euro 6 wyprodukowanym przed 2015 nie wjedzie do SCT.
Ale mniejsza, nie będę już dyskutował z zamordystycznym pajacem.
  • Odpowiedz
od 2028 samochód z dieslem Euro 6 wyprodukowanym przed 2015 nie wjedzie do SCT.


@manualnyautomat: Zgadza się, więc dlaczego napisałeś:

Od 2028 diesel z Euro 6 nie wjedzie

Skoro Euro 6 to pojazdy wyprodukowane w 2015
  • Odpowiedz
No jakie? W ostatnim etapie osiemnastoletnie, obecnie taki samochód jesteś w stanie kupić za całe 3 tysiące złotych, rozumiem że na to stać tylko najbogatszych? XD


@Mandarex: powiedz mi, że nie masz pojęcia na temat rynku motoryzacji nie mówiąc mi, że nie masz pojęcia na temat rynku motoryzacji

A BO NA OTOMOTO SOM NAWET TAKIE PO TYSIONC TO ZNACZY RZE MORZNA KUPIĆ HEHE
  • Odpowiedz
A BO NA OTOMOTO SOM NAWET TAKIE PO TYSIONC TO ZNACZY RZE MORZNA KUPIĆ HEHE


@Dalamar: Racja, mój błąd, zapomniałem że oferty sprzedaży samochodów to tak naprawdę są żarty i wcale nikt ich nie sprzedaje.
  • Odpowiedz
@Mandarex pewnie bo w samochód za 3 tys. nie włożysz zaraz kolejnych 3 bo rozrząd, bo sprzęgło, bo hamulce bo opony na jakich wyjechał z salonu. Nie mówię, że każdy jest taki ale gadanie, że wydasz 3k i jeździsz to na prawdę dziecinne trochę.
  • Odpowiedz
@Mandarex: To chyba strona czystego transportu ma inne zdanie niż Ty xd

@Simfecstio: Ja #!$%@?, ja rozumiem że część społeczeństwa jest słabo wyedukowana, ale że aż tak? Ty swoim z 2010 roku wjedziesz do 2032, myślę że przez 8 lat dasz radę uzbierać te 5 tysięcy aby w 2032 kupić osiemnastoletni samochód.


5 tysięcy. No aby wjechać dieslem to np. musiałbym wymienić na outlandera III (mam II). A
Simfecstio - @Mandarex: To chyba strona czystego transportu ma inne zdanie niż Ty xd
...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mandarex:

No tak, jeżdżenie 27 letnim samochodem to bogactwo XD

No ale przeciez pisze, ze 18 letnie auto sie nie lapie, bo z 2010 roku. A to jakby nie patrzec przy niektorych autach koszt rzedu 50 tysięcy. Czy jazda autem za 50 tysięcy to dużo czy mało to już zapytaj ludzi, którzy zarabiają 3500 na rękę.
(17 letnie auta nie 27, pomyliłeś się)
  • Odpowiedz
No ale przeciez pisze, ze 18 letnie auto sie nie lapie


@Simfecstio: Ale #!$%@? mnie to obchodzi, do Warszawy nadal można wjechać samochodem za 3 tysiące złotych.

(17 letnie auta nie 27, pomyliłeś się)

Twoja stara się pomyliła, zamknij już mordę bo mam dość #!$%@? ludzi których przeczytanie dwóch zdań przerasta.
  • Odpowiedz
wszystko ma na celu ratowanie gospodarki niemiec


@Simfecstio: za każdym #!$%@? razem xDDDDD z prawackimi neandertalom nic nie idzie wyjaśnić bo dla nich wszystko jest robione pod niemców xDDD
  • Odpowiedz
@Mandarex no ale 2010 był 14 lat temu. Nie 27. No zobacz sobie. Mam Mitsubishi Outlandera ii. Jakbym chciał podobnej klasy ale spełniające wymogi to ii. Najtańsze są za 48 k. Średnio 50/60 tys. To średnio te 3 k.
  • Odpowiedz