Wpis z mikrobloga

To niech se kupi. To nie mój problem. Stojaki rowerowe stoją przed sklepem, dlaczego ludzie mają się przepychać z czyimś złomem bo ktoś ma jakieś widzimisię. Alejki w sklepie są wąskie, nie przewidział nikt, że ktoś jest tak głupi żeby wchodzić do niego z rowerem.


@typ53B: Mam nowe pytanie, czy można rowerem wjechać do Decathlonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@G06DbT

@typ53B: i co tu jest śmiesznego? Wytłumaczysz mi? Ktoś się boi o swoje mienie, i to jest śmieszne wg ciebie?

Śmieszne może być to, że osoba pisząca komentarz jest mało rozumna. Sam fakt, że wpadła na pomysł, żeby stworzyć ten post o tym świadczy.
Rowery przypina się przed Lidlem. Najtańsze zapięcie kosztuje z 20 zł. Zakupienie takowego nie jest żadnym problemem, w wielu miastach można pewnie szybciej kupić
  • Odpowiedz
@typ53B: ja widziałem kiedyś typa z rowerem tylko chyba w Kauflandzie XD a tam alejki szerokie. A może nawet to bylo w Lidlu tylko było mało ludzi więc nie stanowił problemu. Nie pamiętam w którym sklepie, ale pamiętam że akurat nie blokował przejscia
  • Odpowiedz
i co tu jest śmiesznego? Wytłumaczysz mi? Ktoś się boi o swoje mienie, i to jest śmieszne wg ciebie?


@G06DbT: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: @G06DbT Śmieszne jest to, że ma rower a nie stać jej na zapięcie, przecież to koszt 100-150zł. Ale nie, lepiej #!$%@?ć się z rowerem gdzie się chce, bo po co wydawać na pierdółki ¯\(ツ)/¯

edit: po zastanowieniu to nie wiem czy to on czy ona, ale przyjmę że ona
  • Odpowiedz
dlaczego ludzie mają się przepychać z czyimś złomem bo ktoś ma jakieś widzimisię


@typ53B: o to to. Matki z wózkami dziecięcymi też powinny je zostawiać przed sklepem. Dlaczego ludzie maja się przepychać z czyimś złomem na kółkach i ryczącym gówniakiem w środku?
  • Odpowiedz
lidle są tak przeszklone że wszystko widać co się dzieje, dobre maskowanie, obczajka okolicy, analiza w głowie i na tą minutę dwie można do sklepu wejść. By w 60sek rozpłynąć się z rowerem, musiałbyś obserwować swój cel i być gotowy, okazja nie uczyni złodzieja aż tak szybkim.
  • Odpowiedz
@MshL

>Alejki w sklepie są wąskie, nie przewidział nikt, że ktoś jest tak głupi żeby wchodzić do niego z rowerem.


@typ53B: wózek sklepowy kest 3 razy szerszy od prowadzonego roweru, nikt nie przewidział, że w sklepie ktos bedzie uzywał wozka sklepowego twoim zdaniem?


Chyba tylko jak masz rower bez kierownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz