Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 53
@zimowyporanek Twój komentarz jest m. in. śmieszny XD. Wjechaliby swoim złomem nawet do kibla jakby mogli. Ja nie mam ochoty przepychać się po Lidlu między rowerami. Istnieje też coś takiego jak przepisy ppoż.
@G06DbT Drugi się zesrał bo lowelka mu się nie chce przypinać.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 473
@G06DbT To niech se kupi. To nie mój problem. Stojaki rowerowe stoją przed sklepem, dlaczego ludzie mają się przepychać z czyimś złomem bo ktoś ma jakieś widzimisię. Alejki w sklepie są wąskie, nie przewidział nikt, że ktoś jest tak głupi żeby wchodzić do niego z rowerem.
  • Odpowiedz
@typ53B chyba twój jednak problem, bo się musiałeś na wykopie zesrać, ale bordo zobowiązuje xD

@G06DbT To niech se kupi. To nie mój problem. Stojaki rowerowe stoją przed sklepem, dlaczego ludzie mają się przepychać z czyimś złomem bo ktoś ma jakieś widzimisię. Alejki w sklepie są wąskie, nie przewidział nikt, że ktoś jest tak głupi żeby wchodzić do niego z rowerem.
  • Odpowiedz
  • 20
@zimowyporanek śmieszne jest to że ktoś żali się że nie może przypiąć rowerka bo nie ma zapięcia więc mam radę dla tego millenialsa nieudacznika ... to sobie k... kup zapięcie.
  • Odpowiedz
  • 4
@typ53B: nigdy o tym nie myślałem, ale skoro można wejść z wózkiem to czemu nie z rowerem? :D
  • Odpowiedz
@typ53B:Nie zesraj się xD Ciasne alejki w Lidlu? Co ty #!$%@?. Wielki panicz, "to nie mój problem"
Twoje widzimisię to nie mój problem, #!$%@? mnie obchodzi, że tobie się nie podoba, że wszedłbym z rowerem.
  • Odpowiedz
@typ53B: co do zasady sklep to nie miejsce dla rowerów, sam boję się przypiąć na chwilę roweru za 3k bo ludzie mają jednak lepkie rączki ale jakbym miał rower np za 30k to ni #!$%@? bym go przed sklepem nie zostawił, niezależnie czy miałbym zapięcie czy nie
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: to że niektórzy dalej żyją w latach 90 i wydaje im się że rower pomiędzy mrugnięciami okiem jak go nie zapną xD
Na te 5-10 minut jak go wsadzisz między inne rowery to nic się nie dzieje nawet bez zapięcia.
A poza tym jaka trzeba być amebą żeby nie kupić sobie najprostszego łańcucha czy ulocka i wozić to przy rowerze.
  • Odpowiedz
Alejki w sklepie są wąskie, nie przewidział nikt, że ktoś jest tak głupi żeby wchodzić do niego z rowerem.


@typ53B: wózek sklepowy kest 3 razy szerszy od prowadzonego roweru, nikt nie przewidział, że w sklepie ktos bedzie uzywał wozka sklepowego twoim zdaniem?
  • Odpowiedz