Wpis z mikrobloga

@jankowalski811: ja rudym nie jestem , wiem że wykop jest terroryzowany przez centaura z Bielska , i przez nie jedne pisanie na jego temat dostałem bana . To że zacząłem taki temat , ma związek z tym że chciałem się dowiedzieć jaki miała początek ta cała afera o tym że Major się odurza i dlatego założyłem te konto parę minut temu bo naszło mnie głód wiedzy.sam nie posiadam bogatej wiedzy
  • Odpowiedz
@Lizaczekcukrowy34: Ktoś nagrał film, gdzie przyznał się do tego, że podrzucił Majorowi tracker, żeby można go było w tym lesie przyłapać. To chyba była ta sama osoba, która kazała Majorowi zostać na mrozie.
  • Odpowiedz
@Lizaczekcukrowy34: Dawno nie spotkałem się już z tak fatalną polszczyzną, gramatyką i interpunkcją. Zamiast oglądać meneli i wąchać gacie, to wziąłbyś się Sradek do uczciwej roboty. Dzieckiem i żoną się zajął i nadrobił zaległości w umiejętności pisania.
  • Odpowiedz
To chyba była ta sama osoba, która kazała Majorowi zostać na mrozie.


@ehhhhh_: piszesz o centaurze spod słowackiej granicy (*) , czy kimś innym?

  • Odpowiedz
@Lizaczekcukrowy34: nitrośmieć zaliczył wtopę bo wszystkie brzozy w lesie były obesrane. Dzielnicowa i leśniczy zainteresowali się skąd i dlaczego drzewka obsrane, zaczaili się i przyłapali motylka z haremu na gorącym uczynku - kucającego .Za pierwszym razem nie nagrało się zbyt wyraźnie bo spaniały jupiter zapomniał ściągnąć portki i nasrał w majty. Za drugim podejściem nie było już żadnych wątpliwości.
  • Odpowiedz