Wpis z mikrobloga

@LamajHarma to jest milimetr chłopa wystajacego poza linię teraz dokładnie trzeba zbadać kontakt buta z piłką w tym momencie…. Także powodzenia
  • Odpowiedz
@quaz2020: lol, przecież ich pierwsza bramka też była nie uznana. Na tych mistrzostwach to już nie pierwsza sytuacja ze spalonym "na milimetry". Dlatego są dyskusje by zmienić definicję spalonego, choć dodanie wymogu by gracz musiał wyjść całym ciałem tylko zamieni jeden parametr na drugi.
  • Odpowiedz
@awcalezenie: ja bym rozważył błąd pomiarowy ze spalony jest liczony 0.5sek (parametr do dyskusji) po tym jak rozpoczęło się podanie. Ja to sobie porównuje do czegoś w stylu błędu pomiarowego przy np. Fotoradarach gdzie odejmujesz kilka procent prędkości zawsze na korzyść przekraczającego
  • Odpowiedz
@Little_Makak: taa, na pewno, i potem zamiast się skupić na grze to się w-----a, że go buty cisną, a wszystko po to, żeby zaoszczędzić 1,5cm XD tak było, nie zmyslam
  • Odpowiedz
@mk82

@LamajHarma teraz dokładnie trzeba zbadać kontakt buta z piłką w tym momencie…. Także powodzenia

Przecież dokładnie to robią na tych mistrzostwach (te wykresy ekg piłki które pokazują przy dotknieciach ręką) i mierzą kiedy był kontakt nogi z piłką i w tym momencie łapią klatkę
  • Odpowiedz
Dlatego są dyskusje by zmienić definicję spalonego


@awcalezenie: Po tym turnieju na pewno będzie jakaś zmiana bo to jest przecież idiotyczne, że się liczy to na centymetry. Już rozumiem o długość całej stopy, bo to powoduje, że jest się "o krok" przed obrońcą i można mieć taką przewagę, ale kurde jak pokazują, że ktoś ramieniem wyszedł bo był inaczej odchylony, no ludzie...
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: od każdego przepisu będzie "o---------e, przecież to tylko 2cm poza, to jest na granicy bledu, mogliby puścić".
Gdzieś musi być granica której trzeba się trzymać.
  • Odpowiedz