Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Albo dzieciak uznał, że babka jest łatwa i jak tu ujęto w family guy "You see Meg, you're what they call a practice girl", albo pytał ją złośliwie, a nie wychwyciła. Nie wiem czy jest się z czego cieszyć.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? ale cringe... najgorsze że któreś z tych dzieci może to przeczytać w necie i bania zryta do końca życia.


@fizzly: HEHE STARA MATIEGO CHCE SIĘ RUCHAĆ Z SEBKIEM HEHEHE, MATI MÓW SEBKOWI TATO OD TERAZ HEHEHE
  • Odpowiedz
@WielkiNos: czy ja wiem, stare oblechy komentują reklamy na FB gdy widzą młodą dziewczynę na tych reklamach XD
Bardziej żałosne jest że to penwie te same babki co są gotowe kastrować 30latków umawiających się z 20latkami
Gdy same mając 35 kalkulują urodziny żeby 16lat było skończone
  • Odpowiedz
z tą dominacja to nie do końca się zgodzę.


@WhiskeyIHaze: Bardziej mi chodziło oto, że kobiety uprawiając seks też lubią mieć kontrolę albo inaczej przewagę wiedząc, że jak uprawiają seks to mogą sobie owijać faceta dookoła palca przysłowiowo zachowując się trochę nawet jak taka matka (przynajmniej ja na to tak mówię) przytulając do cyca, przytulając się, mówiąc takim głosem trochę jak do dziecka, zachowując się taka matka która coś każe
  • Odpowiedz
hmm no coś w tym jest ale i tak lubią jak się je dobrze wyrucha w usta czy da klapsa.


@WhiskeyIHaze: Ogólnie narracja społeczna którą próbuje się prowadzić jest trochę inna, ale to jest prawda. Bardzo często dziewczyny/kobiety wręcz uwielbiają robić podczas seksu rzeczy które niektórzy uważają nawet za upadlanie i brak szacunku do nich jako płci.
  • Odpowiedz